Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Prej cilit qytet e shtet Europian na shkruni e na shoqnoni
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Wed Jan 26 2011, 03:37pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Super kam qef me pa njat xhamin njaty ,neser shka a banja nji foto

[ Edited Wed Jan 26 2011, 03:38pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 26 2011, 03:41pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kurdo qe te vish je e mirpritun a-cat nese kam me ken hala ktu
Ndertesa te shkaterrume nuk ka shum, sepse jane rikonstruktu gjate ketyne viteve...sidomos neper qytete ska fort, ma shum ne fshatra. psh andej ka Gjakova ka fshatra te tan qe jan shfaros dhe tesh shikon vetem shpia te reja, ose si tip 'kampesh' me shpia nji kateshe, tana njesoj, qe i kane ndertu per ato qe kane mbet pa shpia. pak a shum si ato te fshatit te paqes ne shkoder (sdi a e ke parasysh).
plus qe ne prizren jane nja dy-tre ndertesa qe kane mbet te rrenume...gjithashtu objekte te kultit, kisha e xhamia qe tesh jane tu u ndertu prap (psh nji katedrale e madhe ne Prishtine). Andej ka Mitrovica nuk kam shku, se ndoshta ka ma teper shpia te shkaterrume..se aty ka ken ma e perqendrume lufta.
Ka vende shum te bukura ktej, vec duhet me dit ku me shkuBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Jan 26 2011, 03:46pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

Kurdo qe te vish je e mirpritun a-cat nese kam me ken hala ktu
Ndertesa te shkaterrume nuk ka shum, sepse jane rikonstruktu gjate ketyne viteve...sidomos neper qytete ska fort, ma shum ne fshatra. psh andej ka Gjakova ka fshatra te tan qe jan shfaros dhe tesh shikon vetem shpia te reja, ose si tip 'kampesh' me shpia nji kateshe, tana njesoj, qe i kane ndertu per ato qe kane mbet pa shpia. pak a shum si ato te fshatit te paqes ne shkoder (sdi a e ke parasysh).
plus qe ne prizren jane nja dy-tre ndertesa qe kane mbet te rrenume...gjithashtu objekte te kultit, kisha e xhamia qe tesh jane tu u ndertu prap (psh nji katedrale e madhe ne Prishtine). Andej ka Mitrovica nuk kam shku, se ndoshta ka ma teper shpia te shkaterrume..se aty ka ken ma e perqendrume lufta.
Ka vende shum te bukura ktej, vec duhet me dit ku me shku


Oh thank you so much darling
Me kenaqe me kete informate dhe shume pozitive me lexu. Kenaqesi qe jeta asht ndertu te pakten ne siperfaqe dhe njerezit jane te forte...me vjen keq per traumat qe ala kujtojne dhe ndertesa te tilla, jane si nje mjet kujtese qe i trnsporton atje ne nje shikim...
Falemners again per fotot fantastike dhe mire ban me i vu diku qe te shihen edhe nga Bota e turizmit ne pergjithsi.
Hugs darling :*


I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 26 2011, 03:46pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
LUPEN ka shkruar:

Super kam qef me pa njat xhamin njaty ,neser shka a banja nji fotoxhamia ka boll...po jane te vogla.
kam foto te asaj, po i kam ne pc tjeter. sa t'i gjej tapo i veBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Wed Jan 26 2011, 03:48pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
OK


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 26 2011, 03:48pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
a-cat ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Kurdo qe te vish je e mirpritun a-cat nese kam me ken hala ktu
Ndertesa te shkaterrume nuk ka shum, sepse jane rikonstruktu gjate ketyne viteve...sidomos neper qytete ska fort, ma shum ne fshatra. psh andej ka Gjakova ka fshatra te tan qe jan shfaros dhe tesh shikon vetem shpia te reja, ose si tip 'kampesh' me shpia nji kateshe, tana njesoj, qe i kane ndertu per ato qe kane mbet pa shpia. pak a shum si ato te fshatit te paqes ne shkoder (sdi a e ke parasysh).
plus qe ne prizren jane nja dy-tre ndertesa qe kane mbet te rrenume...gjithashtu objekte te kultit, kisha e xhamia qe tesh jane tu u ndertu prap (psh nji katedrale e madhe ne Prishtine). Andej ka Mitrovica nuk kam shku, se ndoshta ka ma teper shpia te shkaterrume..se aty ka ken ma e perqendrume lufta.
Ka vende shum te bukura ktej, vec duhet me dit ku me shku


Oh thank you so much darling
Me kenaqe me kete informate dhe shume pozitive me lexu. Kenaqesi qe jeta asht ndertu te pakten ne siperfaqe dhe njerezit jane te forte...me vjen keq per traumat qe ala kujtojne dhe ndertesa te tilla, jane si nje mjet kujtese qe i trnsporton atje ne nje shikim...
Falemners again per fotot fantastike dhe mire ban me i vu diku qe te shihen edhe nga Bota e turizmit ne pergjithsi.
Hugs darling :*
knaqesi edhe per mu dushe
cdo gja asht qete tesh..dhe ska ma lezet se me ndi ajrin e lirise qe ndihet kudo rrugeve...ne nji popull qe ka vujt aq shum
mu m'pelqen cdo gja ktu...qetesia, argetimi, rinia qe shef rrugeve..cdo gja

shpresoj qe nji dite te mundesh me e vizitu ashtu si duhet
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
belgium
Wed Jan 26 2011, 04:10pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
une shkruj prej shkodret brukselit dhe luksemburgut deh para sa diteve prej firence.SHETIS UNE ME PC NEPER EVROPE KET PUNE KAM.
Back to top
::bud::
Wed Feb 02 2011, 08:36pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Eh Lum evropa per ty.
Back to top
Al Bundy
Wed Feb 02 2011, 09:03pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Bud a kishe mujt mi ra ti Evropes rrumbullak me PC ne krah? Nuk mundesh. T'lutem shume.Back to top
::bud::
Wed Feb 02 2011, 09:11pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
me laptop edhe mundem po me pc ne krah se kam ba prove!
Back to top
belgium
Wed Feb 02 2011, 09:15pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Miri74 ka shkruar:

Bud a kishe mujt mi ra ti Evropes rrumbullak me PC ne krah? Nuk mundesh. T'lutem shume.


PO ME ORDINATOR PORTABLE MA A BAN ?? SE JE BA SI ATO GRAT EKQIJA TI SLEN PRESJE ME KALU

[ Edited Wed Feb 02 2011, 09:16pm ]
Back to top
belgium
Wed Feb 02 2011, 09:18pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

Eh Lum evropa per ty.


EVROPA ASHT TUTO OK E UN JEM BOLL MIRE BRE ALABANAC........PREJ EVROPS.
Back to top
belgium
Wed Feb 02 2011, 09:19pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
LIEGE-LUIK-LUTICH
Back to top
Al Bundy
Wed Feb 02 2011, 09:25pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
belgium ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Bud a kishe mujt mi ra ti Evropes rrumbullak me PC ne krah? Nuk mundesh. T'lutem shume.


PO ME ORDINATOR PORTABLE MA A BAN ?? SE JE BA SI ATO GRAT EKQIJA TI SLEN PRESJE ME KALUKonferancat partiake ja kam lane te tjereve. Puna jeme asht mu marr me pika e me presje. Per ata qe dijne ku mi vu kuptohet.
Back to top
::bud::
Wed Feb 02 2011, 09:34pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
belgium ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Eh Lum evropa per ty.


EVROPA ASHT TUTO OK E UN JEM BOLL MIRE BRE ALABANAC........PREJ EVROPS.Back to top
belgium
Wed Feb 02 2011, 09:40pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

belgium ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Eh Lum evropa per ty.


EVROPA ASHT TUTO OK E UN JEM BOLL MIRE BRE ALABANAC........PREJ EVROPS.


JAJJAJAJA KE GABU VEN KA 2KG COCAINE SE NJAT PUNE BAJ UNE KUR SHKOJ SA NJI QYTET N TJETRIN T EVROPES......E NUK SHIKJOJ TASIEREN EPC-S POR NUMROJ PARET E PA NUMERTA Qe GRUMBULLOJ;;;;;;
Back to top
belgium
Wed Feb 02 2011, 09:42pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Miri74 ka shkruar:

belgium ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Bud a kishe mujt mi ra ti Evropes rrumbullak me PC ne krah? Nuk mundesh. T'lutem shume.


PO ME ORDINATOR PORTABLE MA A BAN ?? SE JE BA SI ATO GRAT EKQIJA TI SLEN PRESJE ME KALUKonferancat partiake ja kam lane te tjereve. Puna jeme asht mu marr me pika e me presje. Per ata qe dijne ku mi vu kuptohet.po ke qejf te baj noj konferenc edhe aty ku jeton ti shoku,,,??? MECHELEN?? JA NR TEL 0499242372 E VIJ FILL POR KAM FRIG SE TA PO NDERRON MENDJE MA???E TA PO BJEN HASHA FORUMIT
Back to top
::bud::
Wed Feb 02 2011, 09:57pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
belgium ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

belgium ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Eh Lum evropa per ty.


EVROPA ASHT TUTO OK E UN JEM BOLL MIRE BRE ALABANAC........PREJ EVROPS.


JAJJAJAJA KE GABU VEN KA 2KG COCAINE SE NJAT PUNE BAJ UNE KUR SHKOJ SA NJI QYTET N TJETRIN T EVROPES......E NUK SHIKJOJ TASIEREN EPC-S POR NUMROJ PARET E PA NUMERTA Qe GRUMBULLOJ;;;;;;..ishalla nuk i numron paret ishtu si perdor tastjeren se po delke difiqit

Ehhhh na u bane edhe trafikant tesh %-(
E thash edhe ma par... Ehh lum aja Evrop qe te ka se partija jote po qe po.
Back to top
::bud::
Wed Feb 02 2011, 10:00pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
belgium ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

belgium ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Bud a kishe mujt mi ra ti Evropes rrumbullak me PC ne krah? Nuk mundesh. T'lutem shume.


PO ME ORDINATOR PORTABLE MA A BAN ?? SE JE BA SI ATO GRAT EKQIJA TI SLEN PRESJE ME KALUKonferancat partiake ja kam lane te tjereve. Puna jeme asht mu marr me pika e me presje. Per ata qe dijne ku mi vu kuptohet.po ke qejf te baj noj konferenc edhe aty ku jeton ti shoku,,,??? MECHELEN?? JA NR TEL 0499242372 E VIJ FILL POR KAM FRIG SE TA PO NDERRON MENDJE MA???E TA PO BJEN HASHA FORUMITBelgium.
Tesh e ke tepru dhe nuk tolerohesh ma. Te kena duru deri ne pike qe edhe po kercenon tesh.

Marre te vijne. Ishalla gjen nje vend tjeter ma te pershtashem per kerkesat dhe nivelin tand.
Back to top
belgium
Wed Feb 02 2011, 10:04pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

belgium ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

belgium ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Eh Lum evropa per ty.


EVROPA ASHT TUTO OK E UN JEM BOLL MIRE BRE ALABANAC........PREJ EVROPS.


JAJJAJAJA KE GABU VEN KA 2KG COCAINE SE NJAT PUNE BAJ UNE KUR SHKOJ SA NJI QYTET N TJETRIN T EVROPES......E NUK SHIKJOJ TASIEREN EPC-S POR NUMROJ PARET E PA NUMERTA Qe GRUMBULLOJ;;;;;;..ishalla nuk i numron paret ishtu si perdor tastjeren se po delke difiqit

Ehhhh na u bane edhe trafikant tesh %-(
E thash edhe ma par... Ehh lum aja Evrop qe te ka se partija jote po qe po.


hahhahahahahhahahaha ja aj paret nuk i numroj aspak vec me western union i nisi e ne ate zyre ka makin qe nuk gabon rri pa merak ti se ma thot baba nr e sakt ne shkoder........
Back to top
Al Bundy
Wed Feb 02 2011, 10:19pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
::bud:: ka shkruar:

belgium ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

belgium ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Bud a kishe mujt mi ra ti Evropes rrumbullak me PC ne krah? Nuk mundesh. T'lutem shume.


PO ME ORDINATOR PORTABLE MA A BAN ?? SE JE BA SI ATO GRAT EKQIJA TI SLEN PRESJE ME KALUKonferancat partiake ja kam lane te tjereve. Puna jeme asht mu marr me pika e me presje. Per ata qe dijne ku mi vu kuptohet.po ke qejf te baj noj konferenc edhe aty ku jeton ti shoku,,,??? MECHELEN?? JA NR TEL 0499242372 E VIJ FILL POR KAM FRIG SE TA PO NDERRON MENDJE MA???E TA PO BJEN HASHA FORUMITBelgium.
Tesh e ke tepru dhe nuk tolerohesh ma. Te kena duru deri ne pike qe edhe po kercenon tesh.

Marre te vijne. Ishalla gjen nje vend tjeter ma te pershtashem per kerkesat dhe nivelin tand.
Njaq asht maksimumi i tij bud.

Dhe ma ironikja asht se akuzohena prej tij per mos tolerance.
Back to top
Special_One
Sat Feb 05 2011, 08:07pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
belgium ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

belgium ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Eh Lum evropa per ty.


EVROPA ASHT TUTO OK E UN JEM BOLL MIRE BRE ALABANAC........PREJ EVROPS.


JAJJAJAJA KE GABU VEN KA 2KG COCAINE SE NJAT PUNE BAJ UNE KUR SHKOJ SA NJI QYTET N TJETRIN T EVROPES......E NUK SHIKJOJ TASIEREN EPC-S POR NUMROJ PARET E PA NUMERTA Qe GRUMBULLOJ;;;;;;


ehhhh i lumi ti per Europen Belgium.......

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
SuperGirl
Sun Oct 02 2011, 07:50pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ju shkruj e ju shoqnoj nga Mannheim, se kam harru me e update-u vendin

Ps. kto shkrimet ma siper, do te moderohen, se jane pak si jashte temeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sun Oct 02 2011, 07:55pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Foto nga Mannheim


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sun Oct 02 2011, 07:58pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Wasser turm


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3509 sec, 0.0995 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,103kB