Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ku Dhe Si ...
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Nov 04 2011, 08:37pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
OLIVE OYL ka shkruar:

dj-bledi ka shkruar:

Ketu mundeni me shkru qytetin ku jetoni dhe si shkon jeta ne ate vend..???


Firenze nuk eshte keq.Jetoj ktu qysh ne vitin 1996.Vend shume i bukur me tradita shekullore me ndertesa madheshtore.Eshte ndoshta nje nga qytetet e Italise qe vizitohet ma shume prej turistave nga mbare bota.Vendet per defrim dhe argetim nuk mungojne.Shqiptare ka boll gjynah me u anku.Pune ka boll per ata qe dojne me punu.Lek nuk ka :-? sikur neper tane europen tashme dihet.Edhe çmimet ne pergjithsi me qytet tjera jane shume nalt por megjithate nese dikush me kerkon nji keshille ja rakomandoj Firenzen.Tash po ju la vend juve me shpreh qytetin tuj dhe si jetohet aty.Me respekt dj-Bledipara tre ditesh u ktheva prej firencet.aty nuk kishte asnji italian vetem shqitar e kinez turista


So true Finese hahahaa njashtu thosha edhe une


I care and I wish well!

Back to top
OLIVE OYL
Fri Nov 04 2011, 08:37pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
un jetaj ne Nice te Frances.Ne jug afer italis ka anash KAnen e Monakon.Me ardh me e pa me e shetit e me ik vrap se ske ca ban
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Nov 04 2011, 08:41pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Sa deshta me te thane na fol pak per ku jeton momentalisht Finese hahaha e paske vu already very NICE

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Nov 04 2011, 08:43pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Po ve harten ku jetoj une vec kam frige mos ngaterroheni prej shteteve te tjera
Adelaide dhe pershkrimin e paskam ba te faqja e pare


[ Edited Sun Jan 08 2012, 01:06am ]

I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Sun Jan 08 2012, 01:09am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ah sa lezet. krejt ne breg
Kam nji koleg australian, e asht tu m'ba shum kurioze per AustralineBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sun Jan 08 2012, 01:09am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Un spo ve harte, po jam bash n'midis te Europes

Love the position, kam tan ato shtete njit. kur po kalon ky dimer e me fillu me eksploruBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Gurabi
Sun Jan 08 2012, 10:58pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
OLIVE OYL ka shkruar:

un jetaj ne Nice te Frances.Ne jug afer italis ka anash KAnen e Monakon.Me ardh me e pa me e shetit e me ik vrap se ske ca ban

not bad baby

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
S~erenity
Mon Jan 09 2012, 01:04am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Po ve harten ku jetoj une vec kam frige mos ngaterroheni prej shteteve te tjera
Adelaide dhe pershkrimin e paskam ba te faqja e pareAhahahaah shtetet e tjera Forever alone.. hajt se ke Zelanden
Back to top
OLIVE OYL
Tue Jan 10 2012, 03:16pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Po ve harten ku jetoj une vec kam frige mos ngaterroheni prej shteteve te tjera
Adelaide dhe pershkrimin e paskam ba te faqja e pare
casht njaja Albany njaty?***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Shkodra100
Fri Jan 13 2012, 09:59pm
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
Ju pershnes tanve dhe ju uroj 2012. Fat, lumturi dhe mbaresi paci tane jeten.
Gurbetit i humt emri ishalla.

Une flas prej New York. Ku ka si Shkodra ne bote.
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2002 sec, 0.0853 of that for queries. DB queries: 47. Memory Usage: 2,745kB