Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Batuta tradicionle Shkodrane
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
.: Deno :.
Wed Apr 04 2007, 09:39am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Na thoni ktu disa batuta tradicionale Shkodrane

Psh:
Ku e merr buken tu cuni !?
Kadal beg se ka hendek!
Traft e mira ma mire
Shshshshshsh....pis pa thojm na
Ku je ma karajfil ...

vazhdoni edhe ju tesh[ Edited Thu Sep 20 2007, 11:29pm ]

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Wed Apr 04 2007, 05:59pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Rfik t'fikt Zoti
Ma pyt me takt ihera
Shkruj Danuk


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Tue Apr 10 2007, 08:23am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Hiqja qimen thiut


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Tue Apr 10 2007, 11:03am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahahahahahaha e bukur kjo siper Bossi.
Mu me pelqen ajo: Gjanat e mira bahen avash avash. se di a asht shkodrane apo jo....Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Holly
Tue Apr 10 2007, 12:03pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
hajde te hanen se ti baj floket krrela krrela

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Tue Apr 10 2007, 12:05pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
qa ke lush qe me qon lugat edhe ne vorr spo me len rehat.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
kamasutra_girl
Tue Apr 10 2007, 01:26pm

Registered Member #267
Joined: Mon Dec 25 2006, 05:07pm

Posts: 18
Borebardha eshte ulur mbi fytyren e Pinokut dhe i thote:
Me thuaj nje rrene pash kryt e nanes.
Back to top
.: Deno :.
Tue Apr 10 2007, 05:54pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
si le marrinat ihera maj kamasutr

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodra
Tue Apr 10 2007, 06:50pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahah kamasutra je 1she perzoten bossi po jo gjithmone jane ne mode ato batutta apo jo kei nejove per gjera te reja ketu

no comment......
Back to top
SuperGirl
Sun Apr 15 2007, 10:04pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Prit gomar sa te dalin barBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Thu Apr 19 2007, 10:07am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
nuk han mordja mut
se han dreqi gjan e vet

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Thu Apr 19 2007, 09:37pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kap njenin, shkapet per tjetrin.
hahahaha sa me pelqen kjo!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Apr 20 2007, 03:01pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Personi X: Te bafte mire
Personi Y: Bujrum ne ta mafte

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
SuperGirl
Sat Apr 21 2007, 11:55pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Hahahahahahahaaha kete ia thoja dikur ndonjerit qe me thoshte "te bafte mire" ne rruge kur po haja dicka. Askujt nuk ia mbante te "bujrum".......:)Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Tue Apr 24 2007, 05:45pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
lidha kalin mas mullarit lolMIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Tue Apr 24 2007, 08:55pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
S'din me i dhan gomarit me pi uje. lool cfare halli!:)Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Mon Apr 30 2007, 06:45am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
po kur pin vet gomari ?! lol


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Mon Apr 30 2007, 10:28am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
altini gomar hesapi piu e spiu!!!!!!!!!!!!

no comment......
Back to top
.: Deno :.
Tue May 01 2007, 08:32pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
t'shtisha ndhe' lol
pa ma tamarrsha

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
BoY_UK
Wed May 02 2007, 10:59am

Registered Member #751
Joined: Wed May 02 2007, 07:23am

Posts: 19
Ne fakt i kam lexuar te gjita kta shprehje shume te bukura edhe shume interesante vazhdoni keshtu bravo !!!

trokit ketu
Back to top
.: Deno :.
Wed May 02 2007, 11:53am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
po ti a ske qa me na than naj nji aaaaaaaaaa lol .... thellohu oj ti

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
WORLD
Wed May 09 2007, 12:10pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
kur ven taraboshi kapelen mos harro me marr mrrelen

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Wed May 09 2007, 10:38pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ta pish ne kupe (kur flitet per ndonje djal)

--> Se si thuhet ne dialektin shkodran, jua tregon CIA.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Sun May 13 2007, 11:01am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
SuperGirl ka shkruar:

Ta pish ne kupe (kur flitet per ndonje djal)

--> Se si thuhet ne dialektin shkodran, jua tregon CIA.


hahahahhahahahah e mbajte mend udhtimin ne autobus eeee lol
TA PISH NE BRROKE ,shkodranshe !dmth (TA PISH NE KUPE ) nga jugu LOL

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
.: Deno :.
Sun May 13 2007, 11:06am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
ja pa kur nuk thu me e pi me kavanoz lol

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4333 sec, 0.0914 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,076kB