Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Batuta tradicionle Shkodrane
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WORLD
Sun May 13 2007, 11:47am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
dicka sqarim :EMRI JEM A ALTIN JO CIA !!!:P

[ Edited Sun May 13 2007, 11:48am ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Fri Jun 01 2007, 02:17pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Altini-C^I^A ka shkruar:

dicka sqarim :EMRI JEM A ALTIN JO CIA !!!:P


Shifeeeeeeee....se disha!!! :p

Batute: Me nje gur vret 100 zogj. %-6Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Sat Jun 02 2007, 09:14am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
SuperGirl ka shkruar:

Altini-C^I^A ka shkruar:

dicka sqarim :EMRI JEM A ALTIN JO CIA !!!:P


Shifeeeeeeee....se disha!!! :p

Batute: Me nje gur vret 100 zogj. %-6


po une qe vras 101 ?! apa s vlen per mu lol

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Tue Jun 05 2007, 12:14am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ti i gjuke me tulle o Altin, jo me gur, lol.

Batute: hmmmmm.....sme vjen asnje per momentin.:)Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Tue Jun 05 2007, 06:17pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
[quote]
Ti i gjuke me tulle o Altin, jo me gur, lol.

ja pa me blloqe lol ....me gur po ca me ba "zogu" i del para gurit tem qe ta vras ..... lol tallem

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Tue Jun 05 2007, 09:27pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
.........hmmm duket qe zogjve i pelqen dora jote i dashurBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Albania
Tue Jun 05 2007, 11:03pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Te raft plasja!
qelbsin mutit!
shko mor lugat!
llom hane :p
shkoder ku*** hahahaha boll a keni :p

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Wed Jun 06 2007, 12:15am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
me ja lyp sta jep, me ja marr ste thet gja

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Wed Jun 06 2007, 12:16am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
ti bafte kina punt e shpise

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Wed Jun 06 2007, 12:16am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
hajt maj dush se i naqi une

Lumi Dushes
Back to top
Holly
Wed Jun 06 2007, 08:09am
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
lumja un per ty.
po moj ta marrsha
mos te pafte syni i keq.


* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Wed Jun 06 2007, 08:18am
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
ka than nana ka than baba kujt ti bi skam qa i baj.
don me mesu veza pulen!
kur te vin met sti han as qet!

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Albania
Wed Jun 06 2007, 05:54pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
ti bafte kina punt e shpise ?
hera pare qe e nigjoj ka eka thelbin kjo fjala ?Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Holly
Sat Jul 28 2007, 06:33pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
zog gomarit!!

kuku kush po na shet mend....!

skarrapyk ! ( kur dikush eshte shum i gjate)

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Sun Jul 29 2007, 07:12am
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
a je K** a ban vete?
A e din shpija se je i marre?
ku kujton se je rrit ti n'kalibob aaa?

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Sun Jul 29 2007, 10:37pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Sa i marri han bukBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Jul 30 2007, 06:07am
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
SuperGirl ka shkruar:

Sa i marri han bukhajt se buk e kos po te hajne hahaha.


Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Holly
Mon Jul 30 2007, 09:38am
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
ti je kry kertolle mar, nuk merr vesht ti ja !:p

a je i marre ,a ban vete? !mistrust

[ Edited Mon Jul 30 2007, 09:39am ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
SuperGirl
Mon Jul 30 2007, 11:37am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Goja llap, e shpina dapBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Jul 30 2007, 01:39pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
e njerez te merdhitun, s'keni breke n'meth e doni me ble miradina.

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Holly
Mon Jul 30 2007, 08:38pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
kur sta majne 24-ter sta mane as i joti per hater.haahahhahah

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Jul 30 2007, 08:59pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
terci verci, na i shurdhove vesht vec tuj llap

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
.: Deno :.
Mon Jul 30 2007, 09:29pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Shko maj piliherdhe


kjo ishte qe e degjva sot .. tan diten me ka met ne mend .....

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Holly
Mon Jul 30 2007, 09:33pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
po ket e ke degju?

trakapjerdhe !ill

sorry !ill :@

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
SuperGirl
Mon Jul 30 2007, 09:35pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Shko he dreq (ia them ne dashni njerezve qe du )Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3611 sec, 0.0881 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,077kB