Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Turizmi në Shkodër
 
<< Previous thread | Next thread >>
Rreth turizmit Shqiptare veri-linore ( "Kosove" ).
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Bozho
Wed Oct 07 2009, 07:37pm

Registered Member #3363
Joined: Mon Oct 05 2009, 01:52pm

Posts: 226
duhet ti jepet prioritet turizmit malor
Back to top
SuperGirl
Thu Oct 08 2009, 03:08pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

SuperG ajo xhamija paska dal si kulla e Pises/

Ajo fotoja me dege e bukur/he mor Miri se i dhash vete efekt te tille, se sdi si mu dukte ashtu drejte. gjithasesi po ta ve edhe origjinalenBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Oct 08 2009, 03:14pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Prap PrishinaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Oct 08 2009, 04:27pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Si thote boxho, duhet te shfrytezohet ma shume turizmi malor. Pervec Brezovices qe asht qendder per ski, nuk di te kete ndonje qender tjeter. mgjse bukurite natyrore jane te shumta.
Foto nga Lugina e RugovesBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Oct 08 2009, 04:33pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Same

[ Edited Thu Oct 08 2009, 04:41pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Oct 08 2009, 04:45pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Prap Rugova


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Thu Oct 08 2009, 08:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
[quote]
[quote]
SuperG ajo xhamija paska dal si kulla e Pises/
...

he mor Miri se i dhash vete efekt te tille, se sdi si mu dukte ashtu drejte. gjithasesi po ta ve edhe origjinalen

[/quote1255032912]

SuperG perfundimisht ma e bukur ajo minarja me kand/
Back to top
SuperGirl
Fri Oct 09 2009, 01:40pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Bozho
Fri Oct 09 2009, 01:43pm

Registered Member #3363
Joined: Mon Oct 05 2009, 01:52pm

Posts: 226
Vermoshi po te kete infrastrukture eshte mahnites per viziroret
Back to top
SuperGirl
Sat Jan 09 2010, 01:04pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Prishtina nen bore...duhet pa sesban

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
L - N
Sat Jun 12 2010, 02:09pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Milano: Kosova është një vend i bukur, më e gjelbëruar sesa e prisjaBota Sot
Aktorja e njohur amerikane Alyssa Milano e cila së fundi ishte në Kosovë, në kuadër të aksionit të UNICEF-it për të ndihmuar fëmijët në vendin tonë, në ueb sajtin e saj ka shkruar për përshtypjet e saj gjatë vizitës në Kosovë.

Milano gjatë vizitës në Kosovë, përveç Prishtinës kishte vizituar edhe Mitrovicën, Krushën e Madhe si dhe Gjakovën. Në fund të përmbledhjes me përshtypjet e saj për vizitën në Kosovë, ajo ka thënë "Nuk do të isha e sinqertë nëse nuk do të thosha se Kosova është një vend i bukur, ajo ka popullsinë më të re në Evropë me mbi 50% nën 25 vjeç. Ajo është shumë më e gjelbër sesa e prisja, në qytetin e Prishtinës, ushqimi është i shijshëm. Në mbrëmje rrugët janë plotë me të rinj, kjo është Evropa", shkruan ndër të tjera për Kosovën, aktorja Alyssa Milano.BS

Kthehu | 12.06.2010

© Copyright 2007-2009 Bota Sot.
trokit ketu


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
SuperGirl
Wed Aug 25 2010, 09:12am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Liqeni i Batllaves, 30 min larg nga Prishtina. qetesi dhe gjelberim i papam

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Wed Aug 25 2010, 09:13am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
prap Batllava


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Nov 18 2010, 10:27am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Lugina e Prevalles, Sharri, Brezovica. Qender per pushime te bardha, ideale per ski. Ne afersi te Prizrenit
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Nov 18 2010, 10:35am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
prap i njejti vend. lol u bana lamsh, shkova e postova te tema 'lutje per Zotin' haha

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Thu Nov 18 2010, 08:14pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
fotot me aparatin e ri jane ma te bukura
Back to top
SuperGirl
Thu Nov 18 2010, 08:17pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ehh...lene se jam tu u cmend me te. lash nam
Kto te Batllaves dhe te Prevalles jane me te riun. ato siper jane me te vjetrin. Biles te Rugoves tapo ve edhe da te tjera, se kam ken prap tesh vone, e kam ba foto ma cilesoreBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Fri Nov 19 2010, 02:47am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
SuperG ,kam vu re qe i viziton shpesh ato zonat andej nga Kosava.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Sun Nov 21 2010, 05:02pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ka vende shum te bukura Lupen, ke lezet me i vizitu. M'pelqen me eksploru meqe jam tu nejt ktej.
N'Shqipni sme ka mbet shum per me pa, tesh jam tu kerku vende te reja rrotullBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Sun Nov 21 2010, 05:08pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

Liqeni i Batllaves, 30 min larg nga Prishtina. qetesi dhe gjelberim i papam


Shume i kandshem po me duket.
Back to top
SuperGirl
Sun Nov 21 2010, 05:16pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Rugove
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sun Nov 21 2010, 05:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Liqeni i Batllaves, 30 min larg nga Prishtina. qetesi dhe gjelberim i papam


Shume i kandshem po me duket.
ehe, asht vendi i pershtatshem me shku nese don me kalu fundjaven ne kosove, gjate veresBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Feb 17 2011, 03:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kjo asht Ujvara e Mirushes, Kosove.
Fotoja asht nga interneti, ia vlen me u vizitu nji vend i tilleBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sat Feb 26 2011, 12:49am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Edhe nji foto tjeter fantastike po nga i njejti vend

Foto nga interneti:Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2616 sec, 0.0844 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,060kB