Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
C'fare mendoni per USA-n apo Kanadane ?
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
OLIVE OYL
Tue Jun 07 2011, 04:34pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
West**** ka shkruar:

E ca that ju qe s'that kergja eeeeee ?
Usa ka t'miren e vet, Kanadaja gjithashtu. ku e nderton jeten e ku eshte ma mire per familjen atij i tham vend i mire.Kam pa USA flas per Shqiptaret qe jan rregullu shume mire, disa tjere hiq asnje perparim, N'Kanada gjithashtu.
Ashtu de )
Vizitoret i pranojme mire se t'vini, zemren e mire , ku rrim ne aty e keni vendin dhe ju, mire keq muhabet e zemren plot e kena per ju qe keni deshiren me arrdh, ardhshi t'barrdhe.lav ja gals end bojshahah ee ku rrishe me shpi ti West? ahhahahahah
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Wed Jun 08 2011, 08:22pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Postim jasht temet po vetem qe lidhet me nji diskutim qe asht pak ma siper dhe mu duk interesant e i balancum ne argumetet qe sjell trokit ketuBack to top
lissandro
Wed Jun 08 2011, 08:43pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Miri74 ka shkruar:

Postim jasht temet po vetem qe lidhet me nji diskutim qe asht pak ma siper dhe mu duk interesant e i balancum ne argumetet qe sjell trokit ketu


Interesant ky artikulli Miri sa e lexova po faktikisht gjrmante jan shum korrekt, si popull si ndaj njeri tjetrit ne bisnes po ashtu edhe ndaj shtetit te tyre dhe korrupsjoni, te thuash shum pak mund te egzistojn nejse mu me pelqen si popull si jan shum puntor dhe te menqem .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
West****
Thu Jun 09 2011, 08:13am

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
OLIVE OYL ka shkruar:

West**** ka shkruar:

E ca that ju qe s'that kergja eeeeee ?
Usa ka t'miren e vet, Kanadaja gjithashtu. ku e nderton jeten e ku eshte ma mire per familjen atij i tham vend i mire.Kam pa USA flas per Shqiptaret qe jan rregullu shume mire, disa tjere hiq asnje perparim, N'Kanada gjithashtu.
Ashtu de )
Vizitoret i pranojme mire se t'vini, zemren e mire , ku rrim ne aty e keni vendin dhe ju, mire keq muhabet e zemren plot e kena per ju qe keni deshiren me arrdh, ardhshi t'barrdhe.lav ja gals end bojshahah ee ku rrishe me shpi ti West? ahhahahahahPse se din ??? te ajo shpija drejt me hund e karrshi me vesh hahahaha
Back to top
Shkodra100
Thu Sep 15 2011, 02:56am
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
Ku ka si Shkodren, por thoni fati i keq e na shperndau ne kater anet e botes.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Sep 15 2011, 08:02am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Shkodra100 ka shkruar:

Ku ka si Shkodren, por thoni fati i keq e na shperndau ne kater anet e botes.


Mire po thu

I care and I wish well!

Back to top
MiCoLjA
Thu Sep 15 2011, 09:11am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
lerg shum te fort ata qe jetoj anej dy dit rrug me aviona me shku per pushime po por me jetu se di jan bajagi lerg kisha fut edhe Australin ne kyt kallep besoj i shkon kesaj tem

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
West****
Thu Sep 15 2011, 11:14am

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Lerg shume Micole, kena arrdh te bamun telef por tesh per tesh ma mire ktu se ne Shkoder
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Sep 15 2011, 12:01pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
MiCoLjA ka shkruar:

lerg shum te fort ata qe jetoj anej dy dit rrug me aviona me shku per pushime po por me jetu se di jan bajagi lerg kisha fut edhe Australin ne kyt kallep besoj i shkon kesaj tem


Eh Micole na jena Planet tjeter

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Thu Sep 15 2011, 12:18pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per turizem..Turizem...E vetem turizem.Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Sep 15 2011, 12:21pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

Per turizem..Turizem...E vetem turizem.


Per turizem erdha edhe une hahaha itu turistova tane jeten hahaha Ps ke shume te drejte teper larg me e mendu me mendimin Europjan e vendlindjen

I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2338 sec, 0.0844 of that for queries. DB queries: 49. Memory Usage: 2,777kB