Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagja Skenderbeg
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Engel
Mon Mar 30 2009, 10:32am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
belgium ka shkruar:

Engel ka shkruar:

mbrapa nuk te kam taku shyqyr zotit.ahahhaahaah.une flas per kohen ne shkoder.


ja ja ske pas ku me taku naqe se ndrrova mahall hahahahaahahahahahshife se ban ky, po ti vishe me vrap te lagjja e jone moj naqe.mos e moho.ahaaahaha


Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
belgium
Mon Mar 30 2009, 10:35am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Engel ka shkruar:

belgium ka shkruar:

Engel ka shkruar:

mbrapa nuk te kam taku shyqyr zotit.ahahhaahaah.une flas per kohen ne shkoder.


ja ja ske pas ku me taku naqe se ndrrova mahall hahahahaahahahahahshife se ban ky, po ti vishe me vrap te lagjja e jone moj naqe.mos e moho.ahaaahahabesa maj anqe lagje e mire boll asht tan ajo zon pse jo tan rusi....
Back to top
U-N-I-K
Mon Apr 27 2009, 04:04pm
STUDENT

Registered Member #2521
Joined: Sat Dec 27 2008, 02:32pm

Posts: 129
ne skenderbeg kam kry shkollen e mesme,rrespekte per 5-vite te kaluara ne ate lagje...

FIDARSI VA BENE,MA NON FIDARSI A VOLTE VA ANCORA MEGLIO
Back to top
matura2000
Tue Apr 28 2009, 02:54pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
U-N-I-K ka shkruar:

ne skenderbeg kam kry shkollen e mesme,rrespekte per 5-vite te kaluara ne ate lagje...
pyjore eeeee?


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
belgium
Tue Apr 28 2009, 03:47pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
U-N-I-K ka shkruar:

ne skenderbeg kam kry shkollen e mesme,rrespekte per 5-vite te kaluara ne ate lagje...


aaa per druvar aaa epaske maru ?, hhahahahahahah
Back to top
U-N-I-K
Sun May 03 2009, 08:52pm
STUDENT

Registered Member #2521
Joined: Sat Dec 27 2008, 02:32pm

Posts: 129
jo jo,se ndoshta kam gabu kufizimin e lagjes skenderbeg une,se shkollen e mesme e kam kry te industrialja une,mekanik dhe teknik i mesem e kam marr titullin njaty deri itesh ala smu ka dasht gja por nejse...

FIDARSI VA BENE,MA NON FIDARSI A VOLTE VA ANCORA MEGLIO
Back to top
Cen Durimadhi
Sun May 18 2014, 03:01pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
live nga skenderbegu trokit ketu , o ktyne ju knoft zemra se mkan shkri sot npik t'sabahit kur i pashPo e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1460 sec, 0.0401 of that for queries. DB queries: 43. Memory Usage: 2,662kB