Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagja Perash
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
anna31
Fri Aug 15 2008, 05:29pm
Registered Member #1668
Joined: Thu Feb 21 2008, 08:26pm

Posts: 259
Tan prej perashit pershnetje ktu,

It is never too late to be what you might have been.

Back to top
SuperGirl
Wed Aug 20 2008, 11:46am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
::bud:: ka shkruar:

hahahaha........ po kompliment ishte ma t'pshtu prej menemdhajve pernjat thash qe je e rame e nuk je prej perashit po prej MMjo jo, kam ne mend me e marr burrin prej andejBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Wed Aug 20 2008, 12:25pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
hhahhaa..... god luck to you! qa po na e shndritni Perashtin
Back to top
mela
Fri Sep 05 2008, 09:47am
shkodrane

Registered Member #2234
Joined: Sun Aug 17 2008, 06:59pm

Posts: 22
erdha edhe une masi jam perashjane po ju pershendes masanej ska pa perashin o njerz jena te mdhej e ? talentat ma te medhej prej perashit dalin hahahahahahaa mas dalshin hijne hahahahaha

shkodrane
Back to top
babo
Mon Sep 15 2008, 09:46am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
shkodrane puro per ca kane te drejte me ken mendjemedhenj se s'kane ba gja..
shyqyr qe ju njofta ju ifije e me dolet te mire se s'kam fart mendim te mire per ata qe kam njoft prej asaj lagje

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Sun Jan 25 2009, 03:34am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
pse mor babo ca te kane ba???Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sun Jan 25 2009, 03:35am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
::bud:: ka shkruar:

hhahhaa..... god luck to you! qa po na e shndritni Perashtinnuk e kisha parashiku mire. se mora prej andej
njaty afer perashit prap kam mbetBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
belgium
Mon Jan 26 2009, 04:15pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
SuperGirl ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

ja nje foto per menemethejt e perashit


Love it!
Un e di prej ku e ke ba shyqyr qe ke shpetu me kry


perashi rrepublik hhahahaahahahah naqe e ke ba prej ballkon ket foto aaa?,
Back to top
:IROLF:
Tue Jan 27 2009, 05:24pm


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
Ma e bukur po m'duket lagjja jeme ne foto ktu siper se si e shof perdite.
Veç ka nji ndryshim se tane kto pallatet jane ly.
Back to top
Bobi Shuli
Tue Jan 27 2009, 05:36pm

Registered Member #360
Joined: Tue Jan 16 2007, 07:24pm

Posts: 37
A din kush me me tregu se sa asht i gjat Isaja? Sa metra?
Back to top
Bobi Shuli
Tue Jan 27 2009, 05:52pm

Registered Member #360
Joined: Tue Jan 16 2007, 07:24pm

Posts: 37
A pa na e mat kush a ja?
Back to top
West****
Tue Jan 27 2009, 06:29pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Bobi qa don ne perash tuj pas dergutin qe je rrit e ke lshu shatin atje , kij kujdes se te han dreqi.
Back to top
Bobi Shuli
Tue Jan 27 2009, 06:31pm

Registered Member #360
Joined: Tue Jan 16 2007, 07:24pm

Posts: 37
Un nuk thash se jam Perashjan maj po desha me dit se sa asht i gjat Isaja. Desha me dit a asht ma i gjat se Prek Cali.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 02 2009, 09:12am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
perash edhe emnin e ka shume te bukur si banoret e ish banoret e tij hahahaha

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 02 2009, 09:35am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
shpija jeme shkoder afer boll i erdha hahahaha e kuqja ne qoshe asht shtese hahahahaha

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Sat May 02 2009, 10:13am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
A-cat ti kisha ba zoom out pak ma teper se mazalla se po arrij mi kuptu se ku asht:)

[ Edited Sat May 02 2009, 10:14am ]Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 02 2009, 11:08am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

A-cat ti kisha ba zoom out pak ma teper se mazalla se po arrij mi kuptu se ku asht:)


perballe me rrugen e madhe asht shkolla ali laci dhe majtas jane parafabrikatet qe ndahen prej rruges esat gjyli...kena pase nje lulishte ne mes dhe 4 apartamente oficarash rreth e rrotull po ja baj edhe nji zoom...

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Sun May 03 2009, 07:59pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

A-cat ti kisha ba zoom out pak ma teper se mazalla se po arrij mi kuptu se ku asht:)


perballe me rrugen e madhe asht shkolla ali laci dhe majtas jane parafabrikatet qe ndahen prej rruges esat gjyli...kena pase nje lulishte ne mes dhe 4 apartamente oficarash rreth e rrotull po ja baj edhe nji zoom...Tesh po e kuptoj a-cat.Jam aj tu ble buken poshte pallatit me ure.Sot e ksaj dite me del ne anderr dyqani.
Po pse s'thu ti qe me 4 pallate oficerash rrotull as çernobili s'paska pas qa me ju ba:)
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 03 2009, 08:44pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

A-cat ti kisha ba zoom out pak ma teper se mazalla se po arrij mi kuptu se ku asht:)


perballe me rrugen e madhe asht shkolla ali laci dhe majtas jane parafabrikatet qe ndahen prej rruges esat gjyli...kena pase nje lulishte ne mes dhe 4 apartamente oficarash rreth e rrotull po ja baj edhe nji zoom...Tesh po e kuptoj a-cat.Jam aj tu ble buken poshte pallatit me ure.Sot e ksaj dite me del ne anderr dyqani.
Po pse s'thu ti qe me 4 pallate oficerash rrotull as çernobili s'paska pas qa me ju ba:)hahahahaha e gjete miri ti ma paske ble buken se une s'jam fute ne rralle kurre kisha frige hahahahaha :-SS

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Sun May 03 2009, 08:47pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

A-cat ti kisha ba zoom out pak ma teper se mazalla se po arrij mi kuptu se ku asht:)


perballe me rrugen e madhe asht shkolla ali laci dhe majtas jane parafabrikatet qe ndahen prej rruges esat gjyli...kena pase nje lulishte ne mes dhe 4 apartamente oficarash rreth e rrotull po ja baj edhe nji zoom...Tesh po e kuptoj a-cat.Jam aj tu ble buken poshte pallatit me ure.Sot e ksaj dite me del ne anderr dyqani.
Po pse s'thu ti qe me 4 pallate oficerash rrotull as çernobili s'paska pas qa me ju ba:)hahahahaha e gjete miri ti ma paske ble buken se une s'jam fute ne rralle kurre kisha frige hahahahaha :-SSQa mas me pas frige a-cat.hala e kujtoj ne 9O-n kur u kapshe mas hekrash te dyqani per mos me m'ik rradha .As kambet s'me prekshin n'toke:( Mas vishin ma ata kohe.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 03 2009, 08:51pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

A-cat ti kisha ba zoom out pak ma teper se mazalla se po arrij mi kuptu se ku asht:)


perballe me rrugen e madhe asht shkolla ali laci dhe majtas jane parafabrikatet qe ndahen prej rruges esat gjyli...kena pase nje lulishte ne mes dhe 4 apartamente oficarash rreth e rrotull po ja baj edhe nji zoom...Tesh po e kuptoj a-cat.Jam aj tu ble buken poshte pallatit me ure.Sot e ksaj dite me del ne anderr dyqani.
Po pse s'thu ti qe me 4 pallate oficerash rrotull as çernobili s'paska pas qa me ju ba:)hahahahaha e gjete miri ti ma paske ble buken se une s'jam fute ne rralle kurre kisha frige hahahahaha :-SSQa mas me pas frige a-cat.hala e kujtoj ne 9O-n kur u kapshe mas hekrash te dyqani per mos me m'ik rradha .As kambet s'me prekshin n'toke:( Mas vishin ma ata kohe.hahahahahhahahahaaha ti paske kene djale i mire e ke kape hekurat po sa here hysha une demek kishte do prekje si me te preke grenzzzzza hahahaha so nji here kam hy edhe me doli boll hahahahahaha me dite se kam nejte pa buke s'kam hy ma po fatmirsisht kishte prej atyne gjentilave qe ma bleshin nji buke hahahaha ^:)^

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Sun May 03 2009, 09:43pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a-cat ka shkruar:

shpija jeme shkoder afer boll i erdha hahahaha e kuqja ne qoshe asht shtese hahahahaha.....I paske tjegllat bluzh, ala nuk i pake ndrru qysh ne 97. :-t
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon May 04 2009, 12:22pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

shpija jeme shkoder afer boll i erdha hahahaha e kuqja ne qoshe asht shtese hahahahaha.....I paske tjegllat bluzh, ala nuk i pake ndrru qysh ne 97. :-t


a me imagjinon mu si tip qe hype ne maje te pallatit tu rregullu tjegulla a si hahahahahahahahaaha ne terezi e kane me u godite sa per mu hahahaha

I care and I wish well!

Back to top
PiT-MaN
Thu May 07 2009, 09:59pm

Registered Member #2955
Joined: Tue May 05 2009, 10:54pm

Posts: 6
perashi eshte lagje me eskperienc te madhe per cdo gje lagja ma eksploruese perashi eshte se e di komplet
Back to top
::bud::
Thu May 07 2009, 10:02pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
PiT-MaN prej mend a? Shif pak a ja kan vu kapakun asj pusetes se tret te rrugica jeme?
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3449 sec, 0.0902 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,142kB