Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagja P. Rexhepi
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Tue Jul 22 2008, 05:50pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Cdo gje rreth kesaj lagjeje...
Back to top
scutari82
Tue Jul 22 2008, 06:09pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
edhe ikja lagje nuk e di se ku asht
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Wed Sep 03 2008, 10:34pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
kush asht kja lagje maj nafak? lagjia Perlat Rexhepi hera e pare qi e nij. na trega ka i bjen ma se e fus edhe ne tomtom edhe nuk me del

Lumi Dushes
Back to top
Rocky
Sat Jul 11 2009, 01:51pm

Registered Member #80
Joined: Mon Oct 16 2006, 10:28pm

Posts: 1
Po çuditem me ni prej nji shkodranit se kush asht lagja Perlat Rexhepi !!!!PO ju spiegoj vetem nji rruge qe nuk ka shkodran qe nuk e njef,rruga qe lidh dugajt e reja me shkodhen pyjore i perket lagjes perlat rexhepi (rruga e ka emrin Ludovik Saraçi ose ish rruga Bardhok Biba)me pak fjale ashte edhe qendra e lagjes
Back to top
::bud::
Tue Jul 14 2009, 12:36pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Rocky a ju a kan shtru rrugen juve?
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1501 sec, 0.0457 of that for queries. DB queries: 40. Memory Usage: 2,566kB