Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagja 3 Herojt
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Tue Jul 22 2008, 05:52pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Cdo gje rreth kesaj lagjeje...

[ Edited Tue Jul 22 2008, 05:52pm ]
Back to top
scutari82
Tue Jul 22 2008, 06:07pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
edhe ikja lagje nuk e di se ku asht
Back to top
LUIS
Tue Aug 19 2008, 11:08pm

Registered Member #2240
Joined: Tue Aug 19 2008, 03:04am

Posts: 16
NE GIUHADOL MA NJIRI ASHT ...EMNA KOMUNISTASH HALA PERDORNI AAAA? E KRISHT E MADON...HHAHAAHAHAHAHAHA
Back to top
menelau
Wed Aug 20 2008, 09:15am
Registered Member #976
Joined: Mon Jul 30 2007, 09:29am

Posts: 59
Duhet me dijt se dy prej heronjvet jane katolike !
Back to top
::bud::
Wed Aug 20 2008, 09:31amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
menelau po i treti?
Back to top
LUIS
Wed Aug 20 2008, 06:55pm

Registered Member #2240
Joined: Tue Aug 19 2008, 03:04am

Posts: 16
menelau ka shkruar:

Duhet me dijt se dy prej heronjvet jane katolike !
nuk ka te baj ajo pun ma.por ka ken historijae tre herojve branko kadia e tjert ne rezistenc demek ...e ne koh diktaturs ekan degjeneru shkodren komunistat me mna partizansh..ti shikja kjart ne mes shkoders sa e keni sa i madhi gazep 5 herojt ne vend se me vu nji perkujtore te 2 prillit e tregon shkodren rezistenc kunder diktatures e sot ne demokraci po vazhdon komunizmi te respektohet ne shkoder..
Back to top
menelau
Thu Aug 21 2008, 08:05am
Registered Member #976
Joined: Mon Jul 30 2007, 09:29am

Posts: 59
Ne njefare menyre ke te drejte Luis, por fajin Shkodres nuk ja kane as Branko Kadija, Jordan Misja, Perlat Rexhepi dhe 5 Heronjt e Vigut . Ata jane vrare ne moshe te re dhe nuk kam bere kurfare krimi, perkundrazi jane flijuar per ate ideal te cilin ata a konsideronin te drejte.
Fajin Shkodres jane kane 'komunistat' te cilet ishin per 50 vjet ne pushtet dhe qe jane edhe sot , tashme te konvertuar ne ' komunista hajdut' . Ka ardh koha edhe njehere me e perserit dhjetorin e 90 sepse keta bastarde qe jane ne pushtet na kane mashtruar dhe na vjedhin perdite !
Back to top
AsRomaUltra
Mon Oct 13 2008, 07:10pm
Registered Member #2378
Joined: Sun Oct 12 2008, 11:43pm

Posts: 1
Mirmrama te tanve prej nji urathjani.Lagjia ma e paarritshme ne shkoder.Shkodra ka lind dhe fillon te urea e thive.Ha Ha Ha.Asht lagjia jeme skam ku e qoj.Te fala u tanve prej nji rromanistit prej ures se thive.
FORZA ROMA E FORZA VLLAZNIA SEMPRE:
LAZIO /MERDA
TIRONA /MERDA
PARTIZANI /MERDA
DINAMO /MERDA
Back to top
zjermi
Tue Oct 14 2008, 12:41am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
shyqyr qe me doli njeni prej te ura e thive, se edhe une jam ba 18 vjec te njaja lagje

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
♥Vαηα♥
Fri Oct 17 2008, 03:27pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
un kam ken deri 16 vjece ne kete lagje kujtimet shkolla ndoc mazi 8 vjecaren shoqeria fminore mandej trasferu lagjen vojo kushi

zjerm maa qyqjaa te urae thive ti auuu

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
zjermi
Fri Oct 17 2008, 07:04pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
po maj vana edhe une te ndoc mazi kam kene. ku ke ndejt ti

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
♥Vαηα♥
Sat Oct 18 2008, 09:43am
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
zjerm naq u kam ndejt te stacioni trenit andej
po sa vjec je ma naq se qyqjaa me kan dal disa vet mu kshu qe i kam pas ne shkoll ???

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
zjermi
Tue Oct 21 2008, 03:23am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
une jam 23 edhe une tek stacioni i trenit.
sa je fute te rruga e gjane qe te qon tek treni, une kam ndejt tek pallati i pare majtas

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
♥Vαηα♥
Tue Oct 21 2008, 11:46am
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
ku maaku ka pas ken furra e bukes aa ne ate koh apo ku e ka pas shpin rrik ndoci???
un kam ndejt perball me trenin fil ata pallatet mandej ti je 3 vjet ma i vogel se un se nuk e di a ka ken na nje qe maj mend qe ka ken ne mosh tande qe me pas ne klas!!!!

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
zjermi
Wed Oct 22 2008, 03:30am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
vana njaty te furra e bukes bash, qe ja veshin ka nje dinamit nje here ne muaj ato "tollozet". rriku ka pas ndejt ka pase ndejt ka krahi tjeter, aty jane nje grup pallatesh. a ke kene kojshi me merlajt ti.

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
♥Vαηα♥
Wed Oct 22 2008, 10:43am
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
poooo maa m**** m***** e**** edi po tan maa

(emrat edituar nga ::bud:: flm)

[ Edited Wed Dec 31 2008, 10:29am ]

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
zjermi
Wed Oct 22 2008, 06:42pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
tesh e di zonen ku ke ndejt ti, se une e***nin e edin kam pa njoft ma fort.
se di gj***nin a mund ta njofish ka pase edhe nje vella evin mos u gabosha

[ Edited Wed Dec 31 2008, 10:30am ]

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
♥Vαηα♥
Wed Oct 22 2008, 06:49pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
gj*****ni q*****a si emer i ndim maa naq po boo
un kam ndejt perball me pallatin e e****t e e**t qe baba i tyne e ka erin k** a*** l***** se kena shku shummmmmmmmmmmmmmmmm mir me taa shumm

[ Edited Wed Dec 31 2008, 10:33am ]

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
zjermi
Sun Oct 26 2008, 07:11pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
nuk po di me te gjet ndonje moshatar qe ke shku ne shkolle tew ndoc mazi me ta??????

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
♥Vαηα♥
Tue Oct 28 2008, 01:42pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
Nuk di naq e njeh nje luc***a nje vajz qe ka asht vajza e tezes e elit qe ka ken e dashura m**** g**** aja ka ken je moshe me mu !!!

mandej ne lagje aty afer tejet kan ken qe njoh virgjilin nqs e man end g****an d****n <<>> nuk e di a e njeh nje djal T** D** qe i jati e ka a***in emerin e ama punon ne spital se andej ka ndejt ???

(emrat edituar nga ::bud:: flm)

[ Edited Wed Dec 31 2008, 10:36am ]

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
zjermi
Thu Oct 30 2008, 07:21pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
marjan gryken dikur e kena pase si idhull, na u dukte si van dami edhe kampion ne boks ishte, po ku kan dejt kjo e dashtuna e tij se me duket se e njoh.
Virgjil shakshine??? G*** D*** drite paste...
T*** D*** se di!!!

(emrat moderuar nga ::bud:: flm)

[ Edited Wed Dec 31 2008, 10:26am ]

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
♥Vαηα♥
Fri Oct 31 2008, 12:33am
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
po virgjil shakshija njaj taman aj ka ken neklas me vellan tem edhe ka ken edhe Genti drit past se me Gentin e kam dasht shum ka ken si vella ae dit para se me e vra me bertite mu kam en e voegl fmi shko ne shpi hajt kur ne 3 sahati me thot vellai qa i kishte ndoll

e dashura e Marjanit ka ndejt ne ate rrugicen e gjatqe te qet ka ara pashes nuk e di se si e ka emrin nuk me vjen


nje djal me emrin dori edhe ky ka ken ne klas me virgjilinka??
ose nje djal qe kan pas nje barak aty afer edison ara e kan pas emrin ??

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
zjermi
Wed Nov 05 2008, 04:49am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
Genti e ka hanger per tjera kend qe nuk du me ja permend emrin ne forum

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
♥Vαηα♥
Wed Nov 05 2008, 01:51pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
Po e di ma naq se per ke e ka hanger Genti ska ken faji i tij per shoqein qe i ka dal zot ,,,,po vec aj ka dasht me ja marr hakun kyt po vec -....e mandej kur e kan vra Gentin e kan gjujt mbas shpindet !!!
nese e lajm ketu kete gjaa kalume|

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
♥Vαηα♥
Fri Nov 07 2008, 05:35pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
me fal kishe gja per te qesh ketu ???

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1986 sec, 0.0434 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,048kB