Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagja 3 Herojt
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
☆_CorOnA_☆
Fri Nov 07 2008, 05:40pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
♥Vαηα♥ ka shkruar:

me fal kishe gja per te qesh ketu ???Vana kurgja kam gabu


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
♥Vαηα♥
Fri Nov 07 2008, 06:19pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
ok pra ma naq se aja ishte nje gja qe per me qesh nuk kishte perkundrazi !!!!!

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
matura2000
Tue Nov 25 2008, 02:31pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
kerse un kam le e jam rrit le lagjja 3 heroj.e viva lagja jeme.e shkolla pyjore


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
♥Vαηα♥
Thu Nov 27 2008, 05:42pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
hahahahaah maturaa viva taman se per mu atje ka ken fminijaa ne lagjen 3 herojnt

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
matura2000
Fri Nov 28 2008, 02:52pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
e di e di .kujtime te bukura ka ajo lagje.


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
::bud::
Thu Dec 11 2008, 10:46amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
te kjo lagje merrsha buken e bardh.
Back to top
♥Vαηα♥
Sat Dec 13 2008, 08:08am
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
bud ka ken buka e mir te lagjja jon ee

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
::bud::
Wed Dec 31 2008, 10:38amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Kam edituar disa emra. Ju lume mundoheni ti mani ma privat.
Flm
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jan 15 2009, 09:38am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

te kjo lagje merrsha buken e bardh.Ku te shkon mendja mar dreq buken e bardh ahhahaha pse a nuk ka pase buke te bardhe ne lagjen tane?

I care and I wish well!

Back to top
U-N-I-K
Mon Apr 27 2009, 04:08pm
STUDENT

Registered Member #2521
Joined: Sat Dec 27 2008, 02:32pm

Posts: 129
edhe per lagjen tre herojt shum kujtime,8 vjet ne shkolla Ndoc Mazi,po thujse jam rrit ne ate lagje......

FIDARSI VA BENE,MA NON FIDARSI A VOLTE VA ANCORA MEGLIO
Back to top
Lenita
Mon Apr 27 2009, 04:10pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
kja asht ba kohet e funit lagja ime .edhe pse kam jetu shum pak aty


Back to top
♥Vαηα♥
Fri Jun 05 2009, 04:00pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
Unik maa edhe ti keke nxanes i Ndoc Mazit aaa??

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 07:50pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
ju pershendes edhe une si i 3 heronjve po ashtu edhe i ndoc mazit
Back to top
Bozho
Sat Oct 10 2009, 07:58pm

Registered Member #3363
Joined: Mon Oct 05 2009, 01:52pm

Posts: 226
edhe un ju pershendes
Back to top
L€OÑ
Sat Oct 10 2009, 08:40pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Evetmja gja qe kujtaj prej shkodhz NDOC MAZI,qe dikur un bashk me nji shok temin ,ala adoleshenta ne at koh,kemi pas simpati per dy vajza ,perzoten bash t'bukra ishin ne at koh .Tash kan kalu disa vite t'mira e nuk di gja qa bahet me ta dhe si jan ,megjithate shpresoj qe t'jen mir .
Back to top
Orkidea
Tue May 04 2010, 12:10pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
Pershendetje lagja jeme

Zjermi mar...edhe une njaty bash siper ish-furres Bukes kam ndenj.Mrapa nesh a shkolla MIQSIA
Si dhe me ket rast pershnes nxansit e shkolles Ndoc Mazi

O zot sa e bukur ishte ba Lagja jon...sa bukur rrugt,sa mir qe kishin hek ata pem si Kucedra...kur kam dal nga Makina marre me than,por serjozisht per nja 2-3 min se kam dit se ku jam,edhe pse thjesht gati 3 vjet kisha pa shku.
Do Zoti vazhdohet kshtu me ec para

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
Orkidea
Tue May 04 2010, 12:13pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
Bozho ka shkruar:

edhe un ju pershendes
qyyqja Bozho e ka pas 1 kojshi jemi, por ai ka koh qe ka vdek larg qoft...:D

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3429 sec, 0.1009 of that for queries. DB queries: 59. Memory Usage: 2,934kB