Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagja V. Kushi
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Tue Jul 22 2008, 05:54pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Cdo gje rreth kesaj lagjeje...
Back to top
scutari82
Tue Jul 22 2008, 06:07pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
kyt m'duket e di pa nuk jam i sigurt
Back to top
shkodrane_puro
Wed Jul 30 2008, 04:34pm

Registered Member #1915
Joined: Tue May 27 2008, 02:50am

Posts: 8
si ka mundesi qe kjo lagje ndodhet ne qender te sshkodres e ska komente per te
Back to top
::bud::
Wed Jul 30 2008, 04:41pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
nuk asht ne qender. Tani qe jena ba nje me Malcine e madhe kjo lagje e shku ne qoshe hahahaaa........
Back to top
L€OÑ
Sat Jul 03 2010, 08:49pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
pse mar ka shku ne qoshe asht nji nder tre qendrat e shkodres, nuk po flas pse jam prej rusit
Back to top
L€OÑ
Sun Jul 25 2010, 07:34pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
lidhje me kyt lagje aty ka ken ish PTT-ja edhe e mbaj mend qysh i vogel qe jan shit zogjet edhe pllumat dit dileve ne kohen e xhaxhit.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2065 sec, 0.0776 of that for queries. DB queries: 41. Memory Usage: 2,599kB