Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Z. Zamir Kaceri
Sun Aug 10 2008, 09:59am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Gjimnazi i snobistave. I vajzave te bukra dhe djemve me pare.
Na tregoni per cdo gja, tu fillu te hamburgerat e Vides e tu maru te roja juaj historik Mister Qemali.


[ Edited Sun Aug 10 2008, 10:00am ]

Lumi Dushes
Back to top
WORLD
Tue Oct 28 2008, 08:06am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
HAhahHAHAhaHHAhaHAhahHAhahHAha ....Une kam ken pjese e kesaj shkolle .....Ku leshim msimin per hamburgrat te "Shkreli", ku e korruptoshim Qamilin me noj cingare me hi mren ......Ku lesha mesimin demek se jam tu ble benzin per shkollen e rrisha jashte tu lujt voliboll ehhhh sa kujtime i kam nga ajo shkolle qe per shume vete ashte qujt burgu 313, per mu aja ka ken parajsa 313

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
babo
Tue Nov 11 2008, 09:11pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
qemalin se njof po vida aty asht e ka rregullu ambientin..
gjithsesi desha me than qe shkolla ka marre nji pamje te hatashme e kane ly me nji ngjyre shume te bukur dhe kane vu penxhere te reja druni te medha shume te kandshme.
po mujta tesh i baj nej foto kur te shkoj

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Engel
Wed Mar 04 2009, 08:59am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
edhe une e kam mbaruar gjimnazin 28-29 nentori.jane kujtime te bukura.shpresoj kur te shkoj ne shkoder, do te baj nji vizite e te hyj mbrema ta shikoj se si e kane ndryshuar.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
L - N
Wed Mar 04 2009, 09:42am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Engel ka shkruar:

edhe une e kam mbaruar gjimnazin 28-29 nentori.jane kujtime te bukura.shpresoj kur te shkoj ne shkoder, do te baj nji vizite e te hyj mbrema ta shikoj se si e kane ndryshuar.
Prej jasht me ca kam pa pre fotografijave qe kan vu ne forum, ka shatervani e kane rregullu e te merr ne qafe me pa, taman bukur e kan ba.


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Engel
Wed Mar 04 2009, 09:47am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
para 3-vjetesh isha ne shkoder dhe shkuam ne velipoje per plazh.e nga jasht e pash jo shume se po ecnim me makine.edhe mua me pelqej shume.kam shume nostalgji jo vetem per shkollen por edhe per nzancit e profesorat e asaj kohe.
p.sh.profesori kujdestare ka kene ahmet boriqi.atehere mosha jeme sot.nji profesoj qe dite te kumonikonte me moshen tone.sa kur ikshim nga mesimi, nathote"pse me hapni telashe"na vite keq per te.e resp.shume.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Gurabi
Tue Mar 10 2009, 10:55pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
edhe une kam ken te 28 nentoori ja kam kalu super shoqni e pa harrushme qemalin e kam njofte e kam pas ba me sy do her me ik prej msimi penxheren ka shatrivani tu rujte amoret lolpo ashtu jena knaq me disko shqiponjen ken a pas dderen ka shkolla prej klases ndisko hihi ja se kam shku fort po demek lol

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Xhulio8
Thu Sep 10 2009, 02:47pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Edhe nje tjeter ..Pjese e kesaj Shkolle
Back to top
Gurabi
Fri Nov 20 2009, 06:18pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Z. Zamir Kaceri ka shkruar:

Gjimnazi i snobistave. I vajzave te bukra dhe djemve me pare.
Na tregoni per cdo gja, tu fillu te hamburgerat e Vides e tu maru te roja juaj historik Mister Qemali.


\\;;)

i vajza te bukrave ndoshta including me po i djemve me pare cneee une shoqerine mesatare e kam pas asnjeri bos po amam gjimazi me i bukur ....vitet me te bukra kam kaluu aty e kam fitu nej shoqe qe e kam si moter ..... uffff shume kujtime kam aty edhe te shqiponja hihihih :d

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Gurabi
Fri Nov 20 2009, 06:21pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Engel ka shkruar:

edhe une e kam mbaruar gjimnazin 28-29 nentori.jane kujtime te bukura.shpresoj kur te shkoj ne shkoder, do te baj nji vizite e te hyj mbrema ta shikoj se si e kane ndryshuar.
shkolla eshte rregullu edhe nga mbrenda nga vitin 2000 shtru ne pllaka , banka te reja e lyme e rregullu po kan kalu disa vite qysh atehere e run gja kush


[ Edited Fri Nov 20 2009, 06:22pm ]

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Artani
Fri Nov 20 2009, 07:05pm

Registered Member #3191
Joined: Wed Jul 29 2009, 11:30pm

Posts: 262
Me ta than te verteten po befasohem prej tejet Gurabi!!!!
Kam kujtu se ke ik e vogel prej Shkodres!Mas te vin keq po e paske majt kryt ka shatervani e jo ne msim,sidomos ne oren e Gjuhes Shqipe
Back to top
Gurabi
Fri Nov 20 2009, 07:44pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Artani ka shkruar:

Me ta than te verteten po befasohem prej tejet Gurabi!!!!
Kam kujtu se ke ik e vogel prej Shkodres!Mas te vin keq po e paske majt kryt ka shatervani e jo ne msim,sidomos ne oren e Gjuhes Shqipeshume e drejte naqe kam ik 17 vjece 2 vite kam ba edhe ka shatrivani gjithmon krytin po jo ne oren e letersise po te fizikes :d


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
WORLD
Mon Jul 26 2010, 09:10am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Te kjo shkolle sot pas 5 vitesh, beme takimin e matures.... nje kujtim shume i bukur tek shihje shoket/shoqet e klases mE femije, E Deri dje ishim tu u gjujt me topa letre :p :p :p

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
OLIVE OYL
Fri Jun 17 2011, 05:37pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Taaaaa-daaaa edhe un e 28/29ts jam
Vida asht ajo shitsja pak shndosht po?Ajo pat ik pak masi kam shku un prandaj se maj mend fart mir.
Hamburgera edhe na te shkrelt i bleshim o car qefit me ik pre msimit me hanger hamburgera hahah

Msusat qe kam respekt te vecant jan: Pr.Lumi, pr.Dilaveri pr.Gjovalini pr.Lindita pr.Arjeta pr. Alketa Axhemi

Per te tjert mund te thuhen fjalt ma te mira por me vjen keq un nuk mund te tham te njajten gja.

Pr.Lumi asht e pajisun me aftesi te vecanta oratorike, ka ilaritet dhe percon pasion ne landen qe jep.
Fillaj nji dit tuj na than presoresh car shej horoskopit je ti? i thote ja njeni akrepi ja tjetri bricjapi e kjo fillote: te lindurit nen shenjen e bricjapit jan kshtu kshtu ashtu nja 10 fjali per kedo qe i thote jam filan shenj.E un kisha met ka fundispo ja thosha car shenjet jam se ato ca kisha lexu nuk po perkoshin me ca flitte zysha per shpjegimin e karaktereve te personave ne klas.
edhe mpyt po ti presoresh car shenjet je?
dasih-i tham.
fillan te lindurit e dashit jan te urt enderrimtar andej e kndej.
i tham: presoresh a e ke primend a?
mthet: JO edhe mlet synin
Isha ne bank te par e se ndinen shum vet po thash i rrejti i toçi kta njerz hahahahahahha

mkujtohet presor Dilaveri kur na thote: uu pa ju sjeni per shkoll po shkoni maj shitni manda aty ne Zdrale se taman per jua a aja pun
Por per mu ka pas respekt te vecant normal vec un i zgjidhsha ushtrimet ne tan klasen Njaj presor mka ba me mpelqy matematika aq sa me arrit rezultatin maksimal edhe ner provimet e shtetit edhe pat ardh presori me pat dhan doren.O che meraviglia.

Pr.Gjovalini edhe tash me nal ne rrug mthet mi ba tfala vllas edhe un e pys si e ka grun fmit etj

Pr.Lindita: E MADHE me merrte gjithmon me i ba projekte biologjijet e na ka shetit gjithkund me at si grup biologsh qe ishim na.
E takova para da ditve me tha kur tkesh koh me pi i kafe (ME GUUSTAA JAM VIP )

Pr.Arjeta mka dal ma e mir se mostra

Pr.Alketa edhe aja njiri mir***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Jun 17 2011, 08:04pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Gurabi ka shkruar:

po ashtu jena knaq me disko shqiponjen ken a pas dderen ka shkolla prej klases ndisko hihi ja se kam shku fort po demek lolHAHAHAHAHAHAHA. Ket punen e Shqiponjes e kan pa ba shume prej Shoqnis teme e kushrinj qe kan shku n'at shkolle.

Mu m'ka ra taksirati me e ba te mesmen te Burgu 313 (Pjeter Meshkalla).

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2457 sec, 0.0862 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,896kB