Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Arti i punimit te hekurit dhe mozaikut me gurre
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
pekomeri
Sun Aug 31 2008, 07:28pm
Punime me Hekur - Artizanat
Registered Member #2269
Joined: Sat Aug 30 2008, 10:21pm

Posts: 46
Kam mare pjese ne shume forume si Pekomeri i cili punon ne fushen e Artizanatit ne punimin e hekurit me kovacane dhe mozaikut me gure.Eshte knaqesi per mua qe te marr pjese ne forumin tuaj te Shkodres e cila eshte djepi i Artizanatit Shqiptar.Per kenaqesine tuaj shikoni punime te mrekullueshme te artit te punimit te punimit te hekurit.Shikoni web-sitin trokit ketu


pekomeri e ben hekurin te flase
Back to top
L - N
Sun Aug 31 2008, 07:56pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Njihere mire se erdhe pekomeri, falemners per prezantimin e bash qefe ne kyt forum.

Sa klikova te faqja e entirenetit tan dhe punimet e artizanatit ishin shume te bukura[ Edited Sun Aug 31 2008, 07:56pm ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Lenita
Sun Aug 31 2008, 08:01pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
mire se erdhe pekomeri,komplimenta shume punjme t'bukra


Back to top
Edmond-Cela
Wed Sep 03 2008, 08:01pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
mire se na erdhe pekomeri. bash qef

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Vaskja
Thu Sep 04 2008, 08:18am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
mirese ke ardh pekomeri.......


Back to top
zjermi
Fri Sep 05 2008, 05:47pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
pekomeri ti paske ardhe per promocion

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Sep 06 2008, 10:51pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mire se erdhe pekomeri dhe sa per punimet na ven do foto se kena nji teme me punimet e anetareve...kena ktu lloj-lloj talentash..hahahaha kalosh mire mes nesh...

I care and I wish well!

Back to top
pekomeri
Wed Sep 10 2008, 03:21pm
Punime me Hekur - Artizanat
Registered Member #2269
Joined: Sat Aug 30 2008, 10:21pm

Posts: 46
Gjithkush ne kete teme promovon vehten e tij ose te saj.Une nuk paskam te drejte te promovoj nje pune timen prej 12 vjetesh qe flet?
Atehere te mburem pak per vehten. Jam realizuesi i skenes te festivalit te gjirokastres, i skenes "12 endrat e nje nate vere" ne Durres, te festivalit te 44 ne RTSH,te skenes "E dua me shume Shqiperine",Te cirkut te Tiranes,etj.etj.
Ky eshte fukarai qe falet ti jape zoti dicka.


pekomeri e ben hekurin te flase
Back to top
dj-bledi
Wed Sep 10 2008, 03:44pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
mire se erdhe ne mes nesh.shume bukur pekomeri.ishalla ja kalon mire me ne..kisha nji kerkese nese mundesh me e kap ndore pak at shokun tone (bud)se ka nevoje me ja drejtu pak kurrizin..hahah..mos na merr per keq bud se loja per ne eshte..dj..dj
Back to top
~*Christel*~
Wed Sep 10 2008, 03:51pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Mire se erdhe pekomeri...kalofsh mire mes nesh!

ps: dj,bud-it bani ca te dush se i shtremt prep se prep met
Back to top
pekomeri
Tue Sep 16 2008, 03:21pm
Punime me Hekur - Artizanat
Registered Member #2269
Joined: Sat Aug 30 2008, 10:21pm

Posts: 46
Po tja drejtoj kurizin duhet ti ngrej dhe dicka tjeter,por fatkeqsisht nuk mundem sepse eshte shum i vjeter dhe i lodhur nga jeta.

pekomeri e ben hekurin te flase
Back to top
::bud::
Tue Sep 16 2008, 10:07pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
DJ qa me bane mu ma? Bust a? vetem narse me kjeq noj dham se per drejtin nuk ka as Batipal qe me trejton ma DJBledi vetem si thote perkomer artisi ska kovaqhane qe ma gjene dermanin. hahahaaa.....

Te lumshin durt mor Pekomer se artist je.
Oh a mundesh me na gjete nji tub per Ishi se i duhet per praktike?

Torino si shum asht tuj tu kru aja shpinde, a ke noj gur zmeril Pekomeri apo torno se asht ma mire per Torinon, me ja hjek pak cepat.
Back to top
Rozafa-usa
Sat Sep 20 2008, 12:33am

Registered Member #1466
Joined: Thu Dec 06 2007, 05:57pm

Posts: 1103
pekomeri mire se erdhe edhe te lumshin duart.
Back to top
pekomeri
Sat Sep 20 2008, 10:45am
Punime me Hekur - Artizanat
Registered Member #2269
Joined: Sat Aug 30 2008, 10:21pm

Posts: 46
Kjo ja mori shpirtin fukarait ja ja perkuli kurizinpekomeri e ben hekurin te flase
Back to top
gilushi
Sat Sep 20 2008, 11:20am

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
shum e bukur


Back to top
lissandro
Fri Apr 26 2013, 01:47pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
pekomeri ka shkruar:

Kjo ja mori shpirtin fukarait ja ja perkuli kurizinhahahhah sa e fort

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2677 sec, 0.1032 of that for queries. DB queries: 60. Memory Usage: 2,919kB