Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ramazani - Muaji i Madherueshem
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Mbreteresha
Sun Aug 23 2009, 08:55am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
MiCoLjA
Fri Aug 28 2009, 07:16pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
bashkohem edhe un me parashkrusit e mi duke ju uruar argjerimsa me te leht dhje temerrni shperblim nga zoti per sakrificen tuaj gjith besimtaret mysliman kudoqendodhen argjerim te mbar zoti jupast ne meshiren etij

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I






Back to top
Mbreteresha
Mon Sep 14 2009, 01:36pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
nice ilahi.videoklip i mrekullueshem


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Mon Sep 14 2009, 01:41pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
nice words


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Mon Sep 14 2009, 01:44pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
me ka marre malli me shku ne xhami [-O<


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Mon Sep 14 2009, 02:00pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
wowwww


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Sat Oct 17 2009, 07:24pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
mall per prinderit e mi =((



[ Edited Sat Oct 17 2009, 07:24pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
West****
Sat Oct 17 2009, 07:29pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Mbreteresha, kur eshte Kurban Bajrami?
Back to top
Mbreteresha
Sat Oct 17 2009, 07:37pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
o Zot maroj per iket youtube ;;)
fjala All-llah ne neper gjanat ma te pabesueshme




Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Sat Oct 17 2009, 07:41pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
West**** ka shkruar:

Mbreteresha, kur eshte Kurban Bajrami?


ME 28 NENTOR DRITE E KEMI SIMJET KURBAN BAJRAMIN ;;)

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Sat Oct 17 2009, 07:43pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
luani shqipton fjalen ALL-LLAH


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Sat Oct 17 2009, 07:54pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
love and this ;;)


[ Edited Sat Oct 17 2009, 07:59pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Edmond-Cela
Sat Oct 17 2009, 08:30pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
mretnesha me ke cua mendjen 10 vjet me pare me keto videot tuja. jo se sam ken besimtar i rrezikshem edhe pse hafiz sabri koci ja jetur me muaj tesh shpija jeme past rahmet ka ken njeri shum njeri i mire dhe kam mesu shum nga ai qe te mos jesh besimtar fanatik. i kam provuar kisha xhamija e cdo gja por si mujin e ramazanit nuk ka. tesh jam njeri qe nuk meboj ne ve por besoj se asht nje zot dhe asht per te gjith ne. per mua fete jan gja e mire per ato qe dian te rrespektojn per per fat te keq fet ne diten e sonte jan rikthy ne nje fanatizem te tmershmen

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Mbreteresha
Tue Oct 20 2009, 05:17pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
per te gjith ato qe jane te rregjistrum per me nigju per fene islame ketu..mund te kenaqen
trokit ketu

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
SuperGirl
Thu Jul 19 2012, 09:46am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Tan besimtareve Musliman, i uroj nji agjerim sa ma t'lehte

Mos harroni me u cu n'syfyr sante; e ket muj, edhe nqs nuk mundeni me agjeru, jini ma t'mire, ndihmoni te tjeret, matini fjalet, lexoni naj pjese prej Kur'anit, e permendni Zotin





[ Edited Thu Jul 19 2012, 09:46am ]



Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
MiCoLjA
Thu Jul 19 2012, 09:51am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Argjerim sa ma te leht Zoti ju shperbleft met mira ne kyt muj te Madherushem

Ps: sa keq me vjen qe asht e 4-ta vjet qe smunem me e majt Ramazanin pervec Nates se Madhe

A ka ken sot dita par? Apo asht neser kismet ?

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I






Back to top
SuperGirl
Thu Jul 19 2012, 09:54am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Neser Micole, me 20



Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Cen Durimadhi
Thu Jul 19 2012, 05:16pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Allahu ju shperblefte me tana tmirat dhe ju bafte kabull agjerimin e Ramazanit tan atyne si e majn.



Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Guest2983928
Thu Jul 19 2012, 10:13pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Te gjithe besimtarve musliman i uroj nje agjerim t'lehte n'ket muaj t'Madhnushem te Ramazanit e Allahu jua pranofte!



Ikyt vit e kam mundsine edhe e kam ne plan me e mbajt sa te mundem.
Back to top
~*Christel*~
Thu Jul 19 2012, 11:04pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Argjerim te leht e Zoti jua shperbefte


Back to top
Mbreteresha
Fri Jul 20 2012, 02:11pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Ramazan muaji i meshires

Mire se na ke ardhur je nje nder 5 shtyllat e islamit
Thot Zoti ne Kur'an
Cdo gje qe ben i biri i Ademit, e ben per veten e vet,perveq agjerimit,i cili me perket Mua


Kur muaji i Ramazanit fillon
dyert e qiellit janë hapur dhe
Portat e ferrit janë të mbyllura
dhe djajtë janë të lidhur me zinxhirë




ju uroj nje muaj te mbare ,dhe sa me te lehte,Zoti na e pranofte agjerimin
le ti largohemi fjaleve kote,thashethemve,dhe veprave jo te mira kete muaj,per hir te All-llahut,ta respektojme ashtu sic duhet kete muaj te madherueshem

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
~*Christel*~
Fri Jul 20 2012, 02:28pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
In love ka shkruar:


ju uroj nje muaj te mbare ,dhe sa me te lehte,Zoti na e pranofte agjerimin
le ti largohemi fjaleve kote,thashethemve,dhe veprave jo te mira kete muaj,per hir te All-llahut,ta respektojme ashtu sic duhet kete muaj te madherueshem


Ishte dasht me ju largu tan mujve te vitit ketyne gjanave qe ke rreshtu, besa

Muaj te mbare edhe ty...e argjerim te leht
Back to top
S~erenity
Fri Jul 27 2012, 11:07pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Gezuar Ramazanin tane besimtareve mysliman dhe ju ndihmofte
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Jul 31 2012, 07:46am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Te gjithe besimtareve Myslimane e miqte tane, ju uroj Argjerim te lehte e muaj te mbare. Sakrifica ju pastrofte shpirtin dhe ju afrofte edhe ma shume me te madhin Zot. Gezuar e rrespekt a-cat

I care and I wish well!

Back to top
Mbreteresha
Tue Jul 31 2012, 08:41pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
faleminderit shume acat dhe serenity
gjithe te mirat paci edhe ju,,Zoti ju ndihmofte ne cdo moment te jetes tuj

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:




Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2176 sec, 0.0433 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,122kB