Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::albweb::
Wed May 27 2009, 07:00pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Si vendosen video. Nga YouTube.

Back to top
~*Christel*~
Wed May 27 2009, 07:08pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278


::bud:: ka shkruar:

hahhahaaa....... ka dal me pyt per antivirus a?
Miri74 ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

hahhahaaa....... ka dal me pyt per antivirus a?
Te shatervani delet vetem per ndonje wallpaper te bukur bud:P


Si jane ba djemt e sotem
Back to top
Al Bundy
Sat Jun 27 2009, 09:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
A mundet dikush prej atyne qe banojne ne USA me m'thane ,a asht e domosdoshme me lidh abonament 2 vjet per me ble iphone 3G(S)aty te ju? FlmBack to top
::bud::
Tue Jun 30 2009, 10:01amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
2 Vjet? qa dojn me ba Apple ma? Ketu asht nje vjeqare kontrata.

Pse 2 e keni ju?
Back to top
Al Bundy
Tue Jun 30 2009, 09:16pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ktu ku jam une nuk ka obligim abonimi po kushton rreth 650 euro.Te imta.

Sot me konfirmune ne fakt qe ne USA mundesh mi ble vetem me abonim 2 vjeçar dhe duhet me kene USA citizen.

Mbeta pa iPhone...:DBack to top
LUPEN
Tue Jan 04 2011, 02:45am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
kush din me u pergjigje ksaj pytje ja fali nji lek :-)

te kartela e spam me del qe kam dy mesazhe.
kur hapi kartelen nuk ka mesazhe mren.

si ka mundesi???[ Edited Tue Jan 04 2011, 02:47am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Tue Jan 04 2011, 08:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per medimin tem ata dy mesazhe mund te jane msheh diku thelle ne mailboxin tand pavaresisht qe dalin aty. Problemi tjeter mund te jete nji bug i mesagjerise.Back to top
OLIVE OYL
Tue Jan 04 2011, 08:22pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
mduket se more 1 lek***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Tue Jan 04 2011, 08:26pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Prit se nuk ka ardh Lupeni hala. Nqs e kam fitu po e ndaj me ty. Perndryshe je djeg/PBack to top
OLIVE OYL
Tue Jan 04 2011, 08:32pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
ohhh thenkju po bahena rahat e mandej spo ti flasim kerkuj as ne rrug***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Tue Jan 04 2011, 11:44pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
asnji lek nuk keni,si njeni si tjetri hahahah

Miri,nuk po di ku me shku me i kerku ma ato mesazhe ,njaty dalin sikur jan por nuk jan :d
smundem as mi shi se mthot asht bosh :-)


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
MiCoLjA
Sun Jan 23 2011, 08:19pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
a din kush meme tregu si bahet share desktop prej ne skype jam tu e provu me team viwer po spo punon me duket e paskan ba me pages me me duhet me ba p[rej ne skype plsssssssssss i need now

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Cen Durimadhi
Sun Jan 23 2011, 08:21pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
MiCoLjA ka shkruar:

a din kush meme tregu si bahet share desktop prej ne skype jam tu e provu me team viwer po spo punon me duket e paskan ba me pages me me duhet me ba p[rej ne skype plsssssssssss i need nowca zdin iky njiri un smarr vesht hiq prej ityne

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Sun Jan 23 2011, 08:22pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Skype ne macbook-n tem asht krejt tjeter me ate te windows. Kush po e ndihmon Micolen mi gjet butonin?Back to top
MiCoLjA
Sun Jan 23 2011, 08:25pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
ti miri i ke fajet pse perdor maccbook kur e din se na tjert skena pffff

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
::bud::
Sun Jan 23 2011, 08:32pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
trokit ketu


Download Skype
Download the latest version of Skype.

Make a video call
Call one of your contacts.

Share your screen
Click the Share button in the call window.
Back to top
MiCoLjA
Sun Jan 23 2011, 08:42pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
thnx ::bud:: kot te shaj un ty besa se djal si ti sgjejm ma

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
::bud::
Mon Jan 24 2011, 10:06amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
po baj demek se nuk ndiva
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Jan 26 2011, 02:09am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
MiCoLjA ka shkruar:

thnx ::bud:: kot te shaj un ty besa se djal si ti sgjejm ma


^:)^

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Jan 26 2011, 02:09am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

po baj demek se nuk ndiva


L-) je hahaha

I care and I wish well!

Back to top
LUPEN
Fri Jan 28 2011, 05:25pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
nqs nakush ka keygen ose njej gja te till qe me e ba me punu edhe masi ka mbaru versioni prove per abbyy finereader 10 ,mundesiht me na e vu likun.

[ Edited Fri Jan 28 2011, 05:26pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Gurabi
Fri Jan 28 2011, 08:24pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Miri74 ka shkruar:

Ktu ku jam une nuk ka obligim abonimi po kushton rreth 650 euro.Te imta.

Sot me konfirmune ne fakt qe ne USA mundesh mi ble vetem me abonim 2 vjeçar dhe duhet me kene USA citizen.

Mbeta pa iPhone...:D
hm mbeta pa iphone ti a ke 4iphone what happen

tesh per iphona i kena 2 vjecare deri ne 60 $ dollar ne muj me ken sigel kontrat e family ndryshon pagun vec 100 dollar per tele edhe hapje kontrate

manedej mduket se i mundesh me i ba cancel e pagun ka 10 dollar per muj qe se ke finish kontraten hope u clear
Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Sat Jan 29 2011, 06:03pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Gurabia ku ma paske nxjerre ate postim? Ne ate kohe telefoni jem celular ka peshu 2 kile.

E lexova kyt qe ke shkru me vemendje. Kto lloj kontratash nuk jan per mu se i trathtoj operatoret kry vitit.
Flm per pergjigjen.Back to top
Al Bundy
Sat Jan 29 2011, 06:08pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
LUPEN ka shkruar:

nqs nakush ka keygen ose njej gja te till qe me e ba me punu edhe masi ka mbaru versioni prove per abbyy finereader 10 ,mundesiht me na e vu likun.Te Demonoid qe asht vendi ma i sigurte per me gjete keygen pa pas frike se kaperdin ndonje virus nuk kishte. Ka programin e plote qe duhet instalu prej fillimit.
Nqs ke mac asht gja tjeter se per te tham qe gjej zgjidhje.
Back to top
LUPEN
Sat Jan 29 2011, 09:33pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Flm shume miri qe je interresu.
Edhe une kam pa ifije n'gjiro po nuk e kam gjet.
Do kerkoj prap.

Une perdori Windows.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3356 sec, 0.0864 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,133kB