Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Fashion - Estetike - Glamour
 
<< Previous thread | Next thread >>
♥~*Intimo*~♥
Go to page  1 2 3 ... 35 36 37
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
~*Christel*~
Thu Oct 23 2008, 05:34pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Sa rendesi i jepni?

Mu piacere shume
Nuk i blej firmato tana (kuptohet )...vec nqs me mbesin fiksim Zakonisht intimissimi ose yamamay
Me pelqen me i pas tan modelet dhe ngjyrat...

Na ilustroni edhe me foto po pati ndonje gje qe ju pelqen.

Keto me corpeti jane fantastike


Po edhe keto tjerat


[ Edited Thu Jan 29 2009, 09:31am ]
Back to top
Al Bundy
Thu Oct 23 2008, 06:29pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Christel t'rafte e mira se po shof prap andra me lufte sonte

Shume hot ata qe ke vu ti.Une po i shtoj edhe disa preference te mijat;-)


Back to top
~*Christel*~
Thu Oct 23 2008, 06:45pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Shif edhe da tjera pra Mirii kam


Back to top
Al Bundy
Thu Oct 23 2008, 06:51pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per faj tandin ta po flej me valium sonte:-)Back to top
::bud::
Thu Oct 23 2008, 07:17pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
.
Back to top
babo
Fri Oct 24 2008, 07:40am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
miri paske pjeserisht preferencat e mia
bud a den mu xan kos kja?

[ Edited Fri Oct 24 2008, 07:42am ]

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Tue Nov 04 2008, 10:42pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Preferenca per vedi (a thu se pa kena 1000 lloje)
Back to top
Rozafa-usa
Wed Nov 05 2008, 01:30am

Registered Member #1466
Joined: Thu Dec 06 2007, 05:57pm

Posts: 1103
hahahhah bud te rafte e mira qa kam qesh.
kurse per temen edhe mu me pelqejne shume, edhe i jap shume rendesi, dhe sa here dal shopping pa shku tek victoria's secret se la.:P


Back to top
Lenita
Wed Nov 05 2008, 02:33am
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
miri shife ket se noshta flen pa valiumBack to top
**Rusjane**
Wed Nov 05 2008, 03:50am
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
PAPAPAPAP KETEJ E PASKENI BA SEX KREJT LOL
A BAN PA GJA KREJT LOL
Back to top
zjermi
Wed Nov 05 2008, 04:17am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
tana qa keni vu me pelqejne

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Lenita
Wed Nov 05 2008, 05:10pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101


Back to top
Lenita
Wed Nov 05 2008, 05:12pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101

Back to top
Al Bundy
Wed Nov 05 2008, 07:21pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Lenita ta pava sherrin! Edhe sonte po flej me copa akulli...Back to top
♥Vαηα♥
Wed Nov 05 2008, 07:25pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
qa keka ba ketu maa puuu qa bani sherre maalenita i ka tana fajet aja ban dame

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
WORLD
Thu Nov 06 2008, 08:11am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Une kam vec 1 shije


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Al Bundy
Fri Nov 07 2008, 06:01pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sqaroji pak ata shijet ti siper se s'po marrim vesht a e ke per biankerinat apo per ate qe i ka veshe:PBack to top
SuperGirl
Fri Nov 07 2008, 06:08pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Maroj krejt per intimo...nuk me pelqejne shume te ngarkume...te thjeshta e te bukura, ky asht sekreti

harxhoj shume lek mas tyne...hehe duhenBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Fri Nov 07 2008, 06:11pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Shembuj me fotografija SuperGirl;-)....Back to top
SuperGirl
Fri Nov 14 2008, 06:38pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahahah....Per ato qe nuk kuptojne anglisht:
Perfitimet e ngrohjes globale

[ Edited Fri Nov 14 2008, 06:49pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Fri Nov 14 2008, 09:15pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Prandaj edhe une s'kam votu kurre per prtine ekologjike!Back to top
utter
Fri Nov 14 2008, 10:42pm
utter

Registered Member #1737
Joined: Fri Mar 21 2008, 11:05pm

Posts: 321
per vajzat keto foto jane ilustrime te veshjes intime kurse per ne djemte keto jane foto seksi!
per temen:me te vertet intimo eshte shume i rendesishem per femrat pasi eshte barriera e fundit ne perpjekje per te mbrojtur ekstremitetin kurse per ne djemte nuk eshte barriera e fundit pasi ne i heqim me gjithe pantallona! Une per vedi kam shume (na meshkujte kena veç breke ((as breke jo tlina ma mire me thane)) pasi ne 90% te diteve me duhet te lahem 2 here ne dite pasi vi nga puna lahem, shkoj ne stervitje lahem dhe me duhet te nderrohem shume shpesh dhe te kem shume pale! kot e shkruva se breket tona nuk kane rendesi qofshin boxer apo slip (se keto dy modele kena mas shpirtit na meshkujt)
nuk kam ilustrime!

shoke! kemi ne mes tene
shum' armiq' e tradhetore
popo!mos u qofte thene !
veç qe s'kane gje ne dore!

Back to top
Al Bundy
Sun Feb 01 2009, 08:34pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
utter ata slip me kene ngjyre leopard kishin me kena taman fashion :-PBack to top
Al Bundy
Sun Feb 01 2009, 09:22pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
.

Back to top
Al Bundy
Sun Feb 08 2009, 10:24pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
.

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 35 36 37  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3248 sec, 0.0906 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,136kB