Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cilen pjate tradicionale shkodrane ia shtron nje te huaji mysafir?
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WazzaaPPP!!!!
Thu Jan 29 2009, 12:29pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
ja ke xi jeten,,ke hi ne Guzhine italiane tesh ,,jena tu fol per Shkodren loooooooooooooooooool,,nese pa po e kthejme qa na pelqen ne? une po tham Biftek me garniture
Back to top
belgium
Thu Jan 29 2009, 01:14pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
BuShi ka shkruar:

ja ke xi jeten,,ke hi ne Guzhine italiane tesh ,,jena tu fol per Shkodren loooooooooooooooooool,,nese pa po e kthejme qa na pelqen ne? une po tham Biftek me garniture


PSE AJ KOTOLETI Q E BAJN NER BANKETE MA S A SHT ITALIAN AAA??
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Thu Jan 29 2009, 01:22pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
ahhahhaahahahhhahahahaa je i madh nese naj pjate tjeter a ka apo i permendem tana,,na ka shku goja leng vlla
Back to top
belgium
Thu Jan 29 2009, 01:27pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
uuu ka sa dush am qa don ti pace krytit apo mish vici te njom me tav kosi evez?,
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Thu Jan 29 2009, 01:33pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
e mire mire a ban me thane se ika me hanger une pra,,se na e qove gojen leng,,skam hanger qysh nade loool hhaahaahahahaahaah
Back to top
belgium
Thu Feb 12 2009, 06:22pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
po mire tash chapkeni 86 na trego qahngre tash ete arrij te kompozoj dhe vet nji pjat pe rdo miq qe do vijn neser?,, hahahahahahahah
Back to top
Engel
Wed Mar 25 2009, 06:46pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
patlixhana te mbyshuna me djale, ose patlixhana te fergume e me hudra e qepe e domate.mos me harru edhe uthull.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
belgium
Thu May 14 2009, 04:46pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Engel ka shkruar:

patlixhana te mbyshuna me djale, ose patlixhana te fergume e me hudra e qepe e domate.mos me harru edhe uthull.


qa jan kto patlixhana me djale maj zonje??une kto koht efundit as sjam tuj ftu ma kend se fillunen me ma zan deren perdit
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2556 sec, 0.0851 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 2,655kB