Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cilen pjate tradicionale shkodrane ia shtron nje te huaji mysafir?
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
shkodra
Mon Jan 05 2009, 08:01pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahhahhaha pa marak se tesh ju vjen radha edhe ju...tan mazditja me ka ike sot ne guzhine hhahahhahaahha

no comment......
Back to top
babo
Mon Jan 05 2009, 08:09pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
shkodra kisha dasht dicka krejt te thjeshte corbe me ve qe bahet me buke kallamoqe

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Loris
Mon Jan 05 2009, 08:09pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
a hajme tash apo presim kend tjeter?


komplimente kuzhinierit, shifet se ka kene kushina mire jo per gja tjeter...

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
shkodra
Mon Jan 05 2009, 08:11pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahah ju keni edhe pretendime tesh hani njaty e ma vone ti loris me la pijata hahhahhaahahha

no comment......
Back to top
matura2000
Mon Jan 05 2009, 08:14pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
ma me delikates mor tigrush.....po ajo sot u feju ...fill me la pjatat
po i lajm un e rusja se jena mesu e mire....ahahahhahahahhaha


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
Loris
Mon Jan 05 2009, 08:15pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
medruar nga bud - ju lutem permahuni temes

Flm

[ Edited Mon Jan 05 2009, 09:32pm ]

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
shkodra
Mon Jan 05 2009, 08:18pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
medruar nga bud - ju lutem permahuni temes

Flm

[ Edited Mon Jan 05 2009, 09:32pm ]

no comment......
Back to top
matura2000
Mon Jan 05 2009, 08:21pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
medruar nga bud - ju lutem permbahuni temes

Flm

[ Edited Mon Jan 05 2009, 09:32pm ]


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
Loris
Mon Jan 05 2009, 08:22pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
medruar nga bud - ju lutem permbahuni temes

Flm

[ Edited Mon Jan 05 2009, 09:33pm ]

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
shkodra
Mon Jan 05 2009, 08:32pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
medruar nga bud - ju lutem permbahuni temes

Flm

[ Edited Mon Jan 05 2009, 09:33pm ]

no comment......
Back to top
::bud::
Mon Jan 05 2009, 09:31pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
nese doni te chatoni ju lutem perdorni chatin ose hapni nje teme tek temat e chatit.

Ju lutem respektoni rregullat dhe antaret e tjere te ketij forumi.
Back to top
shkodra
Mon Jan 05 2009, 09:44pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
moderu nga loris: nuk dona sherre ne forum
shkodra te lutem ma mirekuptim
flm

[ Edited Mon Jan 05 2009, 09:47pm ]

no comment......
Back to top
**Rusjane**
Mon Jan 05 2009, 09:47pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
u tu te lumshin durt mar shkodra se u kenaqa:D megjth pak me paskeni lan=((
Back to top
belgium
Wed Jan 28 2009, 04:39pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Pra sa ditesh me erdhi nji shoqe ne shpi e ftova s edon me hanger burek s ei pelqen, dhe i thash jo maj spo kam nge me te gatu se asht von e ithash prit s ekam da zarzavate ne frigo eune kisha pa sble te grekt do speca te mushun dhe patlixhanna ne kutija ...e i kam hek prej kutijave dhe i futa ne mikroonde-i xeva e i i vendosa ne pjat sa i pelqej aman ozot hahhaahahhhahaha
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Wed Jan 28 2009, 05:42pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
Kisha thane nje Tave Krapi per te Huajt
Back to top
belgium
Wed Jan 28 2009, 05:51pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
BuShi ka shkruar:

Kisha thane nje Tave Krapi per te Huajt


fatkeqsisht naqe tava ekrapit os eshkurt peshku krap: asht nji peshk qe konsiderohet ketu ne evrop shum i pa vlefshem me vitamina dhe nuk recomandohet ne tavoline ketu....ketu e perdorin per pastrim algash neper parqe ku vendosin liqenen artificile dhe as nuk i prek kush me dore s esduhen i lek.....habitem pse asht kaq i popullarizum ky peshk tek ne?e di se asht liqeni afer por ka lloj tjeter ma te mire s ekrapi prsh: blini i buns ai asht peshku i bossave...
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Wed Jan 28 2009, 05:55pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
mire ma Belgium po Japraku pra...si te duket
Back to top
Meli
Wed Jan 28 2009, 06:36pm

Registered Member #2483
Joined: Thu Nov 27 2008, 05:46pm

Posts: 379
speca te mushun

A person can be lonely even if [he] is loved by many people, because [he] is still not the 'one and only' to anyone."

Back to top
belgium
Thu Jan 29 2009, 09:27am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
BuShi ka shkruar:

mire ma Belgium po Japraku pra...si te duket


po japrak po me salc kosi dhe djath feta greke e del nji pjat meze fantastike me pi me vere te bardhe ose ouzo eraki!! kjo po ok!
Back to top
drejtesia
Thu Jan 29 2009, 09:30am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
si thoni per ferlik
Back to top
belgium
Thu Jan 29 2009, 09:45am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
drejtesia ka shkruar:

si thoni per ferlik


a kjo asht me te rdh me autobuz naq etan lagjen emarrin vrap po ban ferlik bar beque!
Back to top
drejtesia
Thu Jan 29 2009, 09:48am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
hahaha,tamam thu
Back to top
belgium
Thu Jan 29 2009, 10:00am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
e me pelqen kukureci dhe ajo pjata elbasanse me fergese ....
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Thu Jan 29 2009, 11:21am

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
po si thoniper Groshe pra,,me qepe edhe me salce Kosi loooool
Back to top
belgium
Thu Jan 29 2009, 12:26pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
BuShi ka shkruar:

po si thoniper Groshe pra,,me qepe edhe me salce Kosi loooool


po ma e pelqejn fort casulet quhet ketu e fasule ne tiran isaj a sht ahhahahhahahah..
salc kosi naq eme grosh??

une do i servirja nji biftek me lang tip milanez ..me pelqen shume ...
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3299 sec, 0.0909 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,080kB