Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
 
<< Previous thread | Next thread >>
N'Shkoder edhe magjypt jane europjan
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
OLIVE OYL
Tue Oct 23 2012, 08:45am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Cen Durimadhi ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

super ishtu thojn maj e ishtu ka met, me ca nigjoj e ca shaf

se pa te bi i shembull , nuk di a e njef Lapin e shkodres, ky asht ma i bardh se une pa me e pa mir pa jarin? si e ka ngjyren? mas mthuj se edhe jarit mi thu egjyptianma ke harru ftyren mar Cen a? jam olive ja super
tash ti je tuj dasht me mthan se ju ka dal ngjyra a ca?hahaha se kam vu hiq re ngaqi ju skeni hi fort koht e fundit tham zdo tket shkru kush tjeter perveq superit
kush ska hi mar un itu jam nadje der ne 4
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Tue Oct 23 2012, 09:28am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Cen Durimadhi ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

super ishtu thojn maj e ishtu ka met, me ca nigjoj e ca shaf

se pa te bi i shembull , nuk di a e njef Lapin e shkodres, ky asht ma i bardh se une pa me e pa mir pa jarin? si e ka ngjyren? mas mthuj se edhe jarit mi thu egjyptianma ke harru ftyren mar Cen a? jam olive ja super
tash ti je tuj dasht me mthan se ju ka dal ngjyra a ca?hahaha se kam vu hiq re ngaqi ju skeni hi fort koht e fundit tham zdo tket shkru kush tjeter perveq superit
kur thojne ceni asht i marr.
qe si ban deduksione inteligjente e kursen resurset e tij konjitive, lIKE A BOSS
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OLIVE OYL
Tue Oct 23 2012, 11:37am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
SuperGirl ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

super ishtu thojn maj e ishtu ka met, me ca nigjoj e ca shaf

se pa te bi i shembull , nuk di a e njef Lapin e shkodres, ky asht ma i bardh se une pa me e pa mir pa jarin? si e ka ngjyren? mas mthuj se edhe jarit mi thu egjyptianma ke harru ftyren mar Cen a? jam olive ja super
tash ti je tuj dasht me mthan se ju ka dal ngjyra a ca?hahaha se kam vu hiq re ngaqi ju skeni hi fort koht e fundit tham zdo tket shkru kush tjeter perveq superit
kur thojne ceni asht i marr.
qe si ban deduksione inteligjente e kursen resurset e tij konjitive, lIKE A BOSSa i kursen a i ka te lodhuna spo dina gja***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
visi09
Tue Oct 23 2012, 01:06pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
MODERONI KET TEM MOS LENI NAM STAFI SHKODRAONLINE

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
SuperGirl
Tue Oct 23 2012, 01:11pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Na fal vis, edhe ne stafi dalim jashte teme kajhere me muhabete. do te moderohenBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Cen Durimadhi
Tue Oct 23 2012, 05:40pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
he maj ju dyja mu mxut aa

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
OLIVE OYL
Wed Oct 24 2012, 08:17am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
SuperGirl ka shkruar:

Na fal vis, edhe ne stafi dalim jashte teme kajhere me muhabete. do te moderohenShyqyr qe kena visin me na diftu ca me ba, mas te ishte visi ishte ba bordell ky vend.

E qe thoni ju po u flitka se prejardhja e gabelve keka prej azise ma saktesisht india veriore meqe gjuha e tyne ka nuanca sanskritishtet se spo di as me e shkru
kurse magjypt definitivisht prej egjiptit***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
visi09
Fri Oct 26 2012, 05:21am
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
tash e paskeni rregullu i grim muhabetin

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
Cen Durimadhi
Thu Dec 27 2012, 01:35am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
jasha jasha


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2205 sec, 0.0888 of that for queries. DB queries: 44. Memory Usage: 2,740kB