Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Links
Category: Faqe te Rekomanduara (14) Referrals
  Shkolla Mesme Jordan Misja
Faqe Zyrtare e Shkolles Jordan Misja ne Shkoder
1254
  Faqja e Shkolles Prenk Jakova
Faqe fillestare me galeri te nxansave
746
  Bashkia e Shkoders
Faqja zyrtare e Bashkise se Shkoders
721
  TiranaLive.Com
Faqe mike e Shkodraonline.com
900
  Faqe Web Design e nje Shkodrani
Per disenjim faqesh te ndryshme
644
  Faqja e Medreses se Shkoders "Haxhi Sheh Shamia"
500
  Albforumi
Nder forumet me te mira ne Internet
1084
  Shkoder.Net
1552
  Hotele
599
  Albnur.com
633
  Faqe e nje shoku
701
  Gazeta Start
Gazete shume e mire per komente/Analize
881
  Faqja e Shqiperia.com
1965
  Shkarkoni Fjalor Shqip Gjermanisht dhe Shqip Anglisht
Mund te shkarkoni edhe lojen 5-katesh, ne shqip. Flm per Fadil Beqerin qe e ka ba kete loje per kompjuter.

668
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.6497 sec, 0.2708 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 3,051kB