Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'MUZIKE'

Kenget e Shekullit - Rosela Gjylbegu - Djale i Dashtun
Sunday 07 November 2010 - 15:03
Kenget e Shekullit - Rosela Gjylbegu - Djale i DashtunKenget e Shekullit Frederik ndoci - M'ka Shku menja me u Fejue.
Sunday 07 November 2010 - 15:01
Kenget e Shekullit Frederik ndoci - M'ka Shku menja me u Fejue.Kenget e Shekullit- Rosela Gjylbegu - Ska ma te bukur se pranvera
Sunday 31 October 2010 - 13:19
Kenget e Shekullit- Rosela Gjylbegu - Ska ma te bukur se pranveraKenget e Shekullit - Frederik Ndoci - Dashnor tu bana
Sunday 31 October 2010 - 13:16
Kenget e Shekullit - Frederik Ndoci - Dashnor tu banaKenget e Shekullit Rosela Gjylbegu - Ku po shkon me ato dimiq
Sunday 31 October 2010 - 13:14
Kenget e Shekullit Rosela Gjylbegu - Ku po shkon me ato dimiqNga Kenget e Shekullit - Marie Kraja dhe Frederik Ndoci Turtulleshe
Sunday 31 October 2010 - 13:11
Nga Kenget e Shekullit - Marie Kraja dhe Frederik Ndoci TurtullesheBujar Qamili - Ti ne kumull, une ne kumull
Friday 29 October 2010 - 21:13
Bujar Qamili - Ti ne kumull, une ne kumullKenget e Shekullit - TV KLan 2010
Friday 22 October 2010 - 21:50
Naten e pare te programit jane kenduar disa kange shkodrane nga Frederik Ndoci, Bujar Qamili, Rosela Gjylbegu dhe Grupi nga Bashkoi Kanga Popullore. Trokit Lexo ne Vazhdim per ti pare te gjitha nga ajo nate.Sidrit Bejleri - Ne prag te deres - Video Klipi i ri.
Thursday 18 February 2010 - 11:50
Sidrit Bejleri - Ne prag te deresRosela Gjylbegu, shkodrane dhe kengetare
Tuesday 26 January 2010 - 03:57


Go to page  1 2 3 4 5 6
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3112 sec, 0.0928 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,367kB