Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'NDERI I SHKODRES'

Ahmet Osja - Ciceroni i bujqësisë shqiptare.
Wednesday 12 August 2009 - 10:48
Ahmet Osja"Qytetar Nderi", Lin Delisë
Sunday 03 May 2009 - 08:15
Ekspozohen për herë të parë punimet origjinale të piktoritDaut Boriçi, kleriku i shquar i Rilindjes kombëtare
Saturday 25 April 2009 - 13:53
Daut Boriçi, kleriku i shquar i Rilindjes kombëtare Gazeta Metropol VIRTYT ABDYLI -Një figurë që u nderua edhe nga tiranët e kohës për dijet, elokuencën dhe formimin e tij“Andrra e Jetës”,një film për Ndre Mjedën
Wednesday 25 March 2009 - 21:38
Kanë vendosur ta quajnë “Andrra e jetës”. Jo vetëm sepse kjo ishte kryevepra e tij, por sepse ëndrra për jetën është lajtmotivi i çdo njeriu. Prej do kohësh, kanë nisur xhirimet për realizimin e një filmi dokumentar, kushtuar poetit dhe gjuhëtarit, D"Pse nuk e shfrytezova zerin sa duhej"
Tuesday 24 March 2009 - 21:55
Myfarete Laze - Pse nuk e shfrytezova zerin sa duhej - kengetareTinka - Kurti ne Deja Vu
Monday 23 March 2009 - 04:15
Tinka - Kurti ShkodraneBeja, dhurata dy nxenesve te nderuar me medalje
Thursday 12 March 2009 - 05:40
Beja, dhurata dy nxenesve te nderuar me medalje Arte nxenesit Drit Sokoli dhe me kete rast ai e vleresoi jo vetem Dritin nje Lap top dhe nje set librash shkencore per medalistin dhe nje set me libra per femije per kengetaren e vogel.Portretet për profesor Tomor Osmanin, pedagog i përkushtuar, dijetar i suksesshëm
Sunday 08 March 2009 - 22:14
Tomor Osmani -Shkoder - Prej kohësh më nxiste mendimi për të shkruar një portret për profesor Tomor Osmanin. Ky mendim më shtynte jo thjesht për faktin që e kam pasur pedagog, por njohja me veprimtarinë e tij të gjatë dheProfesor Sami Repishti njeriu që dëshmon për ferrin komunist
Friday 06 March 2009 - 05:13
Profesor Sami Repishti është figurë e ndritur e Kombit shqiptar, ai Bisedoi Këze (Kozeta) Zylo Profesor Sami Repishti është figurë e ndritur e Kombit shqiptar, ai është dëshmitar okular i ferrit komunist,Një çast me Artistin e Popullit Tish Daija
Tuesday 10 February 2009 - 22:56


Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2518 sec, 0.0879 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,369kB