Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'NDERI I SHKODRES'

Eusebio Haliti, 2009-a starton me sukses
Friday 16 January 2009 - 06:07Bujar Qamili - Do vdes ne Shkoder
Thursday 15 January 2009 - 02:21
Besi Bekteshi - Sot ka mungesë të kompozimit të këngës popullore shkodrane. Repertori i shumë këngëtarëve, ka mbetur vetëm brenda Shkodrës.' Gjithmonë i respektueshëm dhe i thjeshtë, këngëtari i madh i muzikës popullore shkodrane dheRidvan Dibra - Një aventurier i madh i gjuhës
Thursday 15 January 2009 - 02:17
Shenime për "Unë, Franc Kafka dhe Karta e Bolonjës" e Ridvan Dibrës -Për krijimtarinë letrare të Ridvan Dibrës (1959) kanë shkruar shumë pena të kulturës shqiptare. Disa nga krijimet e tij janëQazim Dervishi, si u “shua” sportisti i gjithanshëm
Sunday 11 January 2009 - 17:24
I pari që solli basketbollin, atleti, futbollisti dhe i pari gjyqtar ndërkombëtar i futbollit në vend- Në çdo fushë të jetës historia njeh dhe përjetëson ata që i përhapën dhe që i zhvilluan për herë të parë fushat e ndryshme të shkencës, artit kultuKëngëtarët shkodranë këndojnë për nder të Mark Kaftallit
Tuesday 16 December 2008 - 11:49
Mark Kaftallit Shkodra Kompozitori dhe instrumentisti i madh nderohet me titullin “Mirënjohje e Qytetit”OPERA , David Tukiçi: Kam shkruar një opera me motive dashurie
Friday 12 December 2008 - 00:40
OPERA , David Tukiçi: Kam shkruar një opera me motive dashurie Kompozitori i këngës së famshme "Sagapo, të dua", kthehet nga ItaliaDaut Boriçi - Historia e një familjeje mësuesish e patriotësh
Wednesday 03 December 2008 - 04:17Luan Borova dhe Bujar Qamili bashkepunetore te sukseshem ne zhvillimin e kenges qytetare shkodrane.
Tuesday 25 November 2008 - 04:22
Luan Borova dhe Bujar Qamili bashkepunetore te sukseshem ne zhvillimin e kenges qytetare shkodrane.Paulin Selimi: Sot humori paguhet dy grosh
Monday 27 October 2008 - 22:34Kush eshte Paulin Selimi
Monday 27 October 2008 - 22:33


Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2967 sec, 0.0839 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,370kB