Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'INFORMACIONE'

Shkodër, nga janari rritet 700 lekë taksa e pastrimit
Thursday 29 December 2011 - 14:24Kalaja Rozafa vizitohet per 3 muaj nga 10000 turist
Wednesday 05 October 2011 - 04:01Kombësia, rrëzohet ligji i Gjendjes Civile
Saturday 17 September 2011 - 14:50
TIRANE- Gjykata Kushtetuese rrëzon dispoziten qe percakton procedurat e ndryshimit te kombesise ne ligjin e gjendjes civile, duke e cilesuar ate antikushtetues. Vendimi eshte marre ne favor te padise se bere nga tri gjykata ne vend, qe kundershtoninForca te Armatosura per varrezat e makinave
Friday 16 September 2011 - 10:54Berisha: Do ndryshojmë ligjin për dëmshpërblimin e ish të përndjekurve, zgjerohet spektri i përfituesve
Wednesday 31 August 2011 - 23:16Mbi 3 mijë bursa për nxënësit dhe studentët
Wednesday 31 August 2011 - 10:43Rezultatet e provimit te Matures Shteterore 2011, te Lendeve me Zgjedhje
Friday 26 August 2011 - 13:24Ish-të përndjekurit, ndryshohet ligji për dëmshpërblimet
Friday 26 August 2011 - 10:32Importi i makinave, dokumentet qe ju duhen
Thursday 25 August 2011 - 13:29Karburantet, 5 leke per liter me shtrenjte. Ligji hyn ne fuqi
Tuesday 23 August 2011 - 11:47


Go to page  1 2 3 4
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3807 sec, 0.0971 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,367kB