Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'SHKODRA DJE'

“Ne emer te pafajsise”
Sunday 07 April 2013 - 12:24100 Vjet nga Rrethimi i Shkodres
Sunday 17 February 2013 - 14:50Shkodër, në pranga një i shumëkërkuar për tragjedinë e 9 janarit në detin Jon
Friday 08 February 2013 - 09:50Armë e fishekë në dyqane ushqimore
Tuesday 05 February 2013 - 09:50Shkodër, treni përplas makinën
Tuesday 05 February 2013 - 09:29Shkodër, plagos me armë zjarri kusheririn
Tuesday 05 February 2013 - 09:25Shkodër, lirimi i banesave
Tuesday 05 February 2013 - 09:21Shkodër, zhduken dy të rinj
Tuesday 22 January 2013 - 09:02Shkodër, braktiset by-pass
Tuesday 22 January 2013 - 08:59Gjakmarrja, pesë fëmijë të ngujuar në kasolle me lopën
Saturday 19 January 2013 - 20:18


Go to page  1 2 3 ... 266 267 268
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2996 sec, 0.0916 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,367kB