Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'SPORT'

Hamdi Salihi tregon forcen e tij.
Sunday 26 February 2012 - 15:31Analizë te Vllaznia për gjendjen: Fajtorët dhe “heronjtë”, në lupë
Saturday 18 February 2012 - 15:39Kriza kuqeblu, Vllaznia nuk mund dot as Adën
Saturday 18 February 2012 - 15:36Vajushi firmos për 400 mijë euro te Liteks
Thursday 29 December 2011 - 13:54Vata: Trukimet? Gjendje alarmante, duhen masa
Sunday 18 December 2011 - 14:17Vllaznia kërkon merkato për Sukajn
Sunday 04 December 2011 - 14:35Sukaj pezullohet 4 muaj, gjobitet me 50% të pagës
Tuesday 29 November 2011 - 12:58Shpërthen Vllaznia në Fier, Apolonia në krizë totale
Sunday 20 November 2011 - 13:28Merkatoja e dimrit: Vllaznia, 100 milionë lekë për ndryshimin
Friday 18 November 2011 - 23:43Sukaj e Vajushi e konfirmojnë: Ikim në janar
Wednesday 16 November 2011 - 13:41


Go to page  1 2 3 ... 30 31 32
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2412 sec, 0.1121 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB