Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'SPORT'

Vllaznia gati të “shpërthejë”: Mungojnë lekët
Friday 11 November 2011 - 14:27Dramë në Shkodër, dy futbollistë në spital
Tuesday 08 November 2011 - 12:05Vata sjell me vete një … peshore!
Friday 04 November 2011 - 12:47Rudi Vata rikthehet sërsih në Shkodër, këtë herë si trajner
Monday 31 October 2011 - 13:01Sukaj ringjall Vllazninë, shkodranët në festë
Sunday 30 October 2011 - 15:00Ikën Mirel Josa, vjen Edi Martini -DeJa Vu??
Wednesday 26 October 2011 - 18:31Kamza mund Vllazninë, Bylisi barazon në Laç
Saturday 17 September 2011 - 13:54
Kamza mund Vllazninë, Bylisi barazon në LaçVllaznia - Laci 3-1
Sunday 11 September 2011 - 11:48
vllaznia futbollMalazezi Petroviç firmos për Vllazninë
Saturday 27 August 2011 - 16:30Vllaznia prej vitesh di te fitoje qindra mije euro nga shitja e talenteve
Thursday 16 June 2011 - 11:12


Go to page  1 2 3 4 ... 30 31 32
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2584 sec, 0.0871 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB