Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'SPORT'

Presidenti Fushaj: Shulze nuk iken, do ndeshkoj lojtaret
Monday 06 November 2006 - 13:09Shumesportesh.-Ministri Leskaj premton palestern e atetikes ne Shkoder
Tuesday 31 October 2006 - 20:47Vllaznia, kampionia tjeter e Shqiperise ne boks.
Monday 30 October 2006 - 13:07Vllaznia "shkaterron" Dinamon, Teuta Peqinin
Tuesday 24 October 2006 - 12:31Nenkryetari i Bashkise, Basha: Ngjyrat, ne perputhje me traditen
Tuesday 10 October 2006 - 12:53Vllaznia, fitore pa shkelqim me kampionet
Monday 02 October 2006 - 19:08Dinamo dhe Shkodra marrin tri pikeshat
Monday 02 October 2006 - 13:34Erkand Qerimaj refuzon
Thursday 28 September 2006 - 14:10Analiza, gjoba e ndeshkime per kuqeblute
Thursday 28 September 2006 - 13:35Vllaznia, humbja qe pritet te hap polemika
Sunday 24 September 2006 - 18:40


Go to page  1 2 3 ... 30 31 32
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2177 sec, 0.0423 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,367kB