Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'ART KULTURE HISTORI'

Galeri “Iris” në promovim të pikturës dhe artit në Shkodër.
Tuesday 13 February 2007 - 22:06Pedagogia e frëngjishtes nderohet “Kalorës i Palmave Akademike”
Saturday 03 February 2007 - 13:48
Pedagogia e gjuhës frënge në Universitetin “Luigj Gurakuqi” të Shkodrës, njëkohësisht drejtore e Aleancës Franceze në këtë qytet, Dhurata Hoxha, është nderuar nga Ministria e Punëve të Jashtme dhe Ministria e Arsimit të Francës, me urdhrin “Kalorës iShkodra
Friday 05 January 2007 - 06:19Aida dhe Frederik Ndoci Fituesit e Festivalit 45 te TVSH's
Monday 25 December 2006 - 14:56


Go to page  1 2 3 ... 43 44 45
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3632 sec, 0.0868 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,365kB