Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'POLITIKE'

Berisha Shkodra nuk do te permbytet me si deri tani
Tuesday 12 April 2011 - 10:36Berisha: PD-ja i hoqi Shkodrës rrudhat që i la diktatura komuniste
Monday 11 April 2011 - 23:49Fushate elektorale deri tani vetem ne "facebook".
Monday 11 April 2011 - 16:13Shkodër, ambasadori amerikan me kryebashkiakun dhe kreun e PS
Monday 11 April 2011 - 03:00Asambleja e PS në Shkodër, debate për kandidaturat
Tuesday 05 April 2011 - 13:14
Mapo - Ka kaluar jo pa debate mbledhja e së hënës e Asamblesë së PS për qytetin e Shkodrës, në qendër të së cilës kanë qenë përgatitjet për fushatën e zgjedhjeve lokale të 8 majit. Një pjesë e anëtarëve të Asamblesë mësohet se kanë kontestuar kandidShkoder socialistet denoncojne parregullsite ne listat e zgjedhesve
Friday 01 April 2011 - 13:14Keshilli i Bashkise Shkoder miraton Buxhetin e 2011-es
Sunday 27 March 2011 - 14:53
Këshilli I Bashkisë Shkoder me 36 vota pro 7 kunder dhe 1 apstenim ka miratuar Buxhetin e vitit 2011. Buxheti I vitit 2011 ne total kap shifren e  875 milion e 514 mij lekesh te reja, e thene ndryshe rreth 6 milion e 344 mij euro.Kryetari I BashkiseLorenc Luka per PD dhe Fatlum Nurja per opoziten ne zgjedhjet e 8 majit per Shkodren
Sunday 27 March 2011 - 14:44PS e Shkodrës: Do t’i bojkotojmë zgjedhjet
Saturday 26 March 2011 - 13:16
Panorama - Partia Socialiste e qytetit të Shkodrës reagoi dje duke paralajmëruar rrezikimin e procesit elektoral në këtë qytet. Sipas PS-së, nga 87 500 votues që ka Shkodra, 30 mijë votues në qytet nuk kanë kod banese dhe, sipas tyre, lë hapësira përDiplomacine e pushton nepotizmi
Thursday 10 March 2011 - 12:16


Go to page  1 2 3 4 ... 29 30 31
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2457 sec, 0.0749 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,369kB