Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'POLITIKE'

Shkelqimi flash i shkodrane ne qeverine Berisha
Wednesday 14 March 2007 - 20:16
“Shkëlqimi “flash” i shkodranëve në kabinetin Berisha.OPINION.Besi Bekteshi.Me që konsiderohen prurje të KOP-it si zonja Trashani dhe zoti Bumçi ndoshta është më me leverdi të thuash largim i disa KOP-istëve dhe futje e të tjerëve. Por me që zonja TrPeshku i tregtuar pa asnjë lloj dokumenti dhe fiskaliteti
Friday 09 March 2007 - 14:40
Shkodër-Një urdhër i Bashkisë së Shkodrës në kthesën e “Zdrales” për të futur në dyqane shitësit e peshkut është zbatuar vetëm një javë dhe pastaj, si gjithmonë autoriteti i institucionit më të rëndësishëm në Shkodër ka shkuar akoma më poshtë sepse tInfrastruktura, në “dilemë” rrezikohen 86 milionë lekë
Friday 09 March 2007 - 14:35
Investimet e realizuara, për shtrimin dhe asfaltimin e të gjitha rrugëve kryesore të Shkodrës, rrezikojnë të shkojnë dëm. Rituali i shtrimit të rrugëve dhe rihapja e tyre më pas duket se nuk do t’i largohet qytetit të ShkodrësHoxha: Gjykatat e rrethit,masa sigurie pa prova
Friday 02 March 2007 - 13:09
Duke evidentuar këtë fakt në analizën njëvjeçare të zhvilluar së fundmi, kryegjyqtari i Apelit në Shkodër, Fatmir Hoxha, tha se gjatë vitit të kaluar institucioni që ai drejton ka gjykuar 71 çështje me vlerësim arrestiShkodra me gjykatë moderne
Wednesday 28 February 2007 - 07:24
Instalimi i një sistemi elektronik bashkëkohor në Gjykatën e Rrethit të Shkodrës, është një nga projektet që pritet të zbatohet gjatë këtij viti, me fondet e buxhetit të shtetit. Kryetarja e Gjykatës së Rrethit të Shkodrës, Valbona Durraj, thotë se "Shkodër: Shpallen rezultatet, e djathta kontrollon këshillin bashkiak
Sunday 25 February 2007 - 03:24
SHKODËR - KZQV e bashkisë Shkodër ka publikuar dje zyrtarisht rezultatet përfundimtare të votimeve të 18 shkurtit për këtë njësi të qeverisjes vendore. Në këtë proçes zgjedhor kanë marrë pjesë 28684 zgjedhës ose 34.7.% e numrit total të zgjedhësve nëKZQV Shkodër mbyll procesin
Friday 23 February 2007 - 13:18Konfigurohet këshilli Bashkiak i Shkodrës.Tkurren demokratët dhe socialistët.
Thursday 22 February 2007 - 16:05PS humb Koplikun e Fushë Arrëzin
Tuesday 20 February 2007 - 15:18
Pas përfundimit të numërimit të votave, ka rezultuar se Partia Demokratike dhe aleatët e saj kanë fituar në komunat Bërdicë, Dajç, Velipojë, Vig-Mnelë, Temal, Rrethina, Ana e Malit, Gur i Zi, Postrribë dhe Bashkinë e Vaut të DejesShkodra voton shpejt, krejtësisht qetë, dhe numuron ngadalë. Kandidati socialist shumë vota më tepër se partia.
Tuesday 20 February 2007 - 14:30
Shkodra ka votuar edhe si rradhët e tjera dhe në qoftëse është thënë se qetësia ka zotëruar dikur, ky është qyteti i madh dhe i qytetëruar i Shkodrës. Të gjithë qytetet e mëdha kanë pasur kontestime dhe incidente, Shkodra asgjë dhe asnjë problem.


Go to page  1 2 3 ... 27 28 29 30 31
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2354 sec, 0.0819 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,369kB