Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'POLITIKE'

Rama serish oferte per kompromis
Wednesday 02 February 2011 - 16:08
Kryetari i PS-së, Edi Rama ka shprehur edhe njëherë gatishmërinë e tij për gjetjen e një kompromisi nëpërmjet dialogut për zgjidhjen e krizës në vend. Ai ka deklaruar se opozita është e vendosur që të vazhdojë rrugën e protestave të saj paqësore derMezazh i Presidentint Topi
Tuesday 01 February 2011 - 12:58
Të dashur qytetarë të Shqipërisë, Të dashur shqiptarë kudo ku ndodheni, Dëshiroj të ndaj me ju mendimet, ndjenjat, por sidomos shqetësimin e brengën e madhe mbi të sotmen dhe të ardhmen e vendit tonë të dashur!Ikën nga PS te LSI. Maliqi: Rama e ka bërë PS vatër krimi
Monday 31 January 2011 - 00:47
Tiranë, 29 janar 2011, NOA- Një tjetër largim ka ndodhur ditën e sotme në radhët e eksponentëve socialistë. Ka qenë Kryetarja e Forumit të Gruas në Shkodër Dorela Maliqi e cila ditën e sotme zyrtarizoi kalimin drejt Lëvizjes Socialiste për Integrim.Socialistët e Shkodrës bashkohen me LSI
Thursday 27 January 2011 - 14:19
Shkodër, 27 janar, NOA – Një pjesë e strukturave të Partisë Socialiste në Shkodër kanë deklaruar sot largimin për te Lëvizja Socialiste për Integrim. Në grupin e larguar është dhe ish-kryetari i PS-së, Edip Shiroka, si dhe disa prej figurave të degësLajçak, i dërguari i BE për krizën në Shqipëri
Wednesday 26 January 2011 - 06:29
Miroslav Lajçak Bruksel, 25 janar 2011, NOA – Miroslav Lajçak është i dërguari i posaçëm i Bashkimit Europian për të ndërmjetësuar për zgjidhjen e krizës politike në vend. Lajçak është caktuar në këtë detyrë nga Përfaqësueses së Lartë për Politikën eRama: Nuk anulojmë demonstratën e dytë
Wednesday 26 January 2011 - 05:43
Tiranë, 25 janar 2011, NOA – Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama deklaroi sonte se demonstrata e të premtes së dytë për këtë muaj, nuk do të anulohet. Pas takimit me tryezën e aleatëve të Opozitës së Bashkuar, kreu i PS-së ka theksuar se protestaPolicia: Thirrjet për dhunë, nga Rama-Gjinushi-Ngjela-Zogaj
Wednesday 26 January 2011 - 05:32
Tiranë, 25 Janar 2011 NOA/ Ervin Tirana – Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit deklaroi sonte se i ka dërguar Prokurorisë Tiranë, informacion mbi thirrje për dhunë të bëra publikisht në media para demonstratës. “I bëjmë me dijeni opinionitJa pse u prishem me Kinen
Wednesday 01 September 2010 - 12:18
Shqipëria bëri publike sot një letër mjaft të ashpër drejtuar Pekinit në të cilën thuhej se grindjet e fundit me Kinën përgjatë viteve janë zhvilluar më tej në një sërë injorimesh dhe polemikash, përfshirë disa konflikte lidhur me vizitën e presidentProtesta e opozitës ndalohen 20 aktivistë në Shkodër
Tuesday 18 May 2010 - 12:53
Balkanweb - SHKODER-  Njëzet aktivistë të Partisë Socialiste janë ndaluar sot në qytetin verior të Shkodrës, në lidhje me protestën e madhe që opozita zhvilloi në Tiranë më 14 maj. Nëpërmjet një njoftimi për shtyp një ditë pas protestësProtesta, manifestuesit mbërrijnë nga drejtime të ndryshme
Friday 14 May 2010 - 21:37


Go to page  1 2 3 4 5 ... 29 30 31
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1761 sec, 0.0284 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,370kB