Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'POLITIKE'

Kandidati i PD, Lorenc Luka, tregon prioritet ndaj rivalit -Interviste me Anila Dushin
Saturday 03 February 2007 - 13:42Bashkia e Shkodrës në fund të mandatit të saj “drejtohet nga një femër”.
Friday 02 February 2007 - 14:59Pse JO, Lorencit
Friday 02 February 2007 - 13:24
Unë nuk do ta votoj Lorencin për kryetar bashkie të Shkodrës. Në realitet do ta votoja me qejf.Kam jo pak arsye për ta votuar.Rama: PD i solli shkodrës vetëm urrejtje dhe uri
Monday 29 January 2007 - 15:08Jozerisha përballë PS-së së fjetur në Shkodër
Wednesday 24 January 2007 - 12:15
Jozerisha përballë PS-së së fjetur në ShkodërKreu i Bashkisë së Shkodrës, Jozefina Topalli apo Lorenc Luka
Friday 29 December 2006 - 15:16


Go to page  1 2 3 ... 29 30 31
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1905 sec, 0.0372 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,366kB