Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
08
02.2013

Shkodër, në pranga një i shumëkërkuar për tragjedinë e 9 janarit në detin Jon

::bud::
Forcat e policisë së Shkodrës arrestuan një person shumë të kërkuar, i dënuar me 25 vite burg për trafik klandestinësh.


Burime zyrtare nga policia e Shkodrës thanë se në kuadër të operacionit të koduar “Fillim Shkurti”, strukturat e Komisariatit të Policisë Shkodër, në bashkëpunim me strukturat e Ndërhyrjes së Shpejtë Shkodër, bënë të mundur kapjen e personit të shumëkërkuar, Zef Marku.
Sipas të njëjtit burim, 52 vjeçari Zef Marku, banues në qytetin e Shkodrës, është dënuar me 25 vjet heqje lirie për veprën penale të “trafikim i qenieve njerëzore”.
Policia bën të ditur gjithashtu se dënimi për këtë shtetas është dhënë lidhur me ngjarjen e datës 9 janar 2004, të ndodhur në Vlorë, ku në tentativë për t’u larguar në Itali me anën e një gomoneje, gjetën vdekjen 19 shtetas, ndërkohë që të 8 të tjerë rezultojnë të zhdukur.

Komenti 1printer friendly
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3162 sec, 0.0939 of that for queries. DB queries: 40. Memory Usage: 2,370kB