Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Kush Jemi Ne
Shkodraonline - Muzike | Sport | <a href='http://www.shkodraonline.com/e107_plugins/ytm_gallery/ytm.php' rel='external'>Humor</a> | Histori | Email | Etj

Qëllimi i krijimit e këtij Websit është që të
gjithë shkodranët brenda po jasht vendit, dhe ato që e duan shkodrën të mblidhen në këtë Wbsit dhe tu krijohet mundesia te komunikojne, lexojnë lajme, dëgjojnë muzikë apo Radio, TV, Chat dhe shume gjëra të tjera për Shkodren dhe rreth Shkodres

Puna jonë qëndron në gjetjen e materialeve, përpunimin, dhe hedhjen e tyre në mënyrë të hijshme në këtë Faqe interneti.

Materjalet apo Lajment janë gjithnjë të shoqëruara me një shpjegim që tregon mbi ose i kujt është shkrimi apo nga shete burimi.


Kjo Faqe nuk ka qëllim përfitimi ekonomik, dhe gjith puna e administratoreve eshte krejtesisht vullnetare.

Kush merret me këtë Faqe:

Faqja është ide dhe nismë e Fatlum Kurtaj.[nick : Fati]
Me mbarëvajtjen e saj merren kryesisht ShkoderZemer ::Bud:: dhe Johara Redaktor i faqes është ShkoderZemer.

Stafi administrativi ShkodraOnlin mirpret gjith shkodranet anembane botes dhe e me këtë rast
falenderon te gjithe pjestaret e saj që merren dhe kalojne kohë të
lirë në këtë rubrikë.Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2746 sec, 0.0939 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,234kB