News Item: : Sidrit Bejleri "Shend e verë" promovon albumin e ri
(Category: MUZIKE)
Posted by :::ShkoderZemer
Saturday 18 June 2011 - 12:29

Sidrit Bejleri "Shend e verë" promovon albumin e riTIRANE- Shend e verë, është albumi më i ri i hedhur në treg nga këngëtari i mirënjohur shkodran Sidrit Bejleri. Mes miqsh dhe të ftuar të tjerë nga bota e artit, Sidrit Bejleri promovoi mbrëmjen e djeshme albumin e ri në një prej lokaleve të natës në kryeqytet. “Risia e këtij albumi- thotë Beljeri- është se ai do të jetë i gjithi shqip”. Në albumin Shend e verë bëjnë pjesë 10 këngë, 6 prej të cilave të reja ndërsa 4 të tjera janë hite të njohura të tij.

This news item is from Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV
( http://www.shkodraonline.com/news.php?extend.4721 )


Render time: 0.1869 sec, 0.0675 of that for queries. DB queries: 20. Memory Usage: 1,717kB