News Item: : Shkodër, përplasen dy automjete, plagosen katër persona
(Category: SHKODRA SOT)
Posted by ::bud::
Monday 22 April 2013 - 10:11

Katër persona kanë mbetur të plagosur ditën e sotme në një aksidënt automobilistik në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur nga përplasja e një mjeti tip “Volsëagen me targa AA 315 CO
me një mjet Benz, duke lënë të plagosur personat që udhëtonin në to. Të plagosurit janë transportuar me urgjencë drejt spitalit të Shkodrës, ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe po hetojnë për shkaqet e aksidentit.

This news item is from Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV
( http://www.shkodraonline.com/news.php?extend.5244 )


Render time: 0.1210 sec, 0.0683 of that for queries. DB queries: 20. Memory Usage: 1,717kB