News Item: : Shkodër, plagosen rëndë dy persona, një në koma
(Category: SHKODRA SOT)
Posted by ::bud::
Monday 22 April 2013 - 10:12

Dy persona janë plagosur rëndë në një aksident rrugor në vendin e quajtur ‘Mëhalla e Çakanjve” në Shkodër. Sipas policisëtë plagosurit janë Besnik Rama 45-vjeç dhe Zenel Kodra 18-vjeç. Ata ishin duke udhëtuar njëri me beçikletë ndërsa tjetri me motoçikletë. Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital, ku mësohet se 45-vjecari është në gjendje kome.


This news item is from Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV
( http://www.shkodraonline.com/news.php?extend.5245 )


Render time: 0.1736 sec, 0.0700 of that for queries. DB queries: 20. Memory Usage: 1,717kB