Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
me aktivja
  Thread Poster Shikime Replika Postimi i fundit
Ca kenge po degjoni tani? (Muzika) SuperGirl 642505 5431 ❤Bambolina❤
Sun Mar 25 2018, 11:40pm
Postoni foto ose cdo gje qe ju duket interesante ;) (I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E) WORLD 518425 1567 - Stella -
Mon Apr 21 2014, 09:34am
Shtepi...moderne! (Dekoracjon shtepijak - Ngjyra/Bojra/Pjese ndertimi) SuperGirl 295659 845 SuperGirl
Wed May 28 2014, 03:00pm
Futbolli dhe ekipet me te cilin jeni tifoz (VLLAZNIA JONE) scutari82 284451 1778 shkodra
Sat Mar 02 2013, 09:41pm
Kepucet :) (Fashion - Estetike - Glamour) sT... 277336 937 MiCoLjA
Thu Jan 23 2014, 08:45pm
Rrobat e fundit qe keni ble (Fashion - Estetike - Glamour) SuperGirl 271173 1423 OLIVE OYL
Thu Feb 05 2015, 05:08pm
♥~*Intimo*~♥ (Fashion - Estetike - Glamour) ~*Christel*~ 269074 918 ☼sunshine
Thu Apr 18 2013, 10:54pm
Ca keni hanger sot? (Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional) **Rusjane** 246950 1282 LUPEN
Wed May 04 2016, 03:29pm
Poezi (Letersia) Mir-Shkodrani 244830 686 OLIVE OYL
Tue Oct 23 2018, 10:46am
Filmi i fundit qe keni pare a ja vlen ta shohim edhe ne? (Kinematografia) Al Bundy 240526 1171 OLIVE OYL
Sun Apr 02 2017, 08:08am
Go to page [1] 2 3 ... 305 306 307


Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2815 sec, 0.1121 of that for queries. DB queries: 41. Memory Usage: 2,382kB