Hyrje
Chat
Art
Forumi
Fotografi
Futboll
Histori

Mire se erdhet tek Shkodraonline.com
Sot eshte

 

Qėllimi per krijimin e kėsaj Faqeje ėshtė qė tė gjithė shkodranėt dhe ato qė e duan shkodrėn tė mblidhen nė kėtė Faqe ku mund te flasin,lexojnė ,dėgjojnė muzikė,Radio dhe shume gjėra tė tjera pėr Shkodėrlocen tonė. :-)))

Puna jonė   qėndron nė gjetjen e materialit, pėrpunimin,  hedhjen e tij nė mėnyrė tė hijshme nė kėtė Faqe interneti duke shkruar kodet html,etj.

Shkrimet janė gjithnjė tė shoqėruara me njė shpjegim qė tregon mbi ose i kujt ėshtė shkrimi apo cili ka qenė burimi.
Kjo Faqe nuk ka qėllim pėrfitimi ekonomik, pra puna jonė ėshtė vullnetare.

Kush merret me kėtė Faqe:

Faqja ėshtė ide dhe nismė e Fatlum Kurtaj.[nick : Fati]
Me mbarėvajtjen e saj merren kryesisht Fatlum Kurtaj dhe         ShkoderZemer tė cilėt kanė blerė hapėsirėn e nevojshme pėr faqen nė internet si dhe emrin www.shkodraonline.com.

Redaktor i faqes ėshtė ShkoderZemer.

Rubrika "Chat"  : me kėtė rast falenderoj dhe personat qė merren dhe harxhojnė shume kohė tė lirė nė kėtė rubrikė.Adamin, Harapin, Elianin Tormentin,Elianin dhe shume persona tė tjerė qė nuk jam duke ja pėrmendur Emrat.[shpresoj qė tė mos i mbetet Hatri kujt]

Gjithashtu dhe Mandin dhe Drinin

P.S: Pėr ata qė nuk e dijnė se kush jam
       Emri:Fatlum Kurtaj
       Nick:Fati ose Tushi
       Viti Prodhimit:1974
       Vendlindja: Shkoder
       qė nga viti 1991 nė Austri

Ju Faleminderit pėr punėn dhe ndihmėn tuaj


[Hyrja] [Kontakt
] [Kush jemi ne] [Reklama] [ ]
© 1999-2002 Shkodraonline.com - Te gjitha te Drejtat e Rezervuara
Ju Lutem Respektojeni Punen tone