Hyrje
Chat
Art
Forum
Fotografi
Futboll
Histori

Mire se erdhet tek Shkodraonline.com
Sot eshte

 
Vjollca Luka    
  Ani moj e Mira    
  Vallzo Djale    
  Dashnia jone    
  Djale Beqar  
  Ela ma e bukra Shkodrane    
  Hajde aman aman    
  Podishah  
  Shoqja Ime  
  Syte e Lotuar  
  Xhamadanin kuq si Gjaku  
Te ndryshme  
  Ingrid Jushi Xhamadanin  

Shkarko

  Myfarete Laze Jare Shkodrane  

Shkarko

  Kolazh me kange Shkodrane 1  

Shkarko

  Metelikun ta kam fal  

Shkarko

  Kolazh me kange Shkodrane 2  

Shkarko

  Potpuri Shkodrane  

Shkarko

  Potpuri Popullore
  Sec po fryn nje fllad Pranvere
  Une e mjera
  Potpuri Shkodrane
Bujar Qamili  
  Ah Pranvera

Shkarko

  C'po kendon bilbili  
  Ma jep doren vashe

Shkarko

  Mi dhe flake mallit tim

Shkarko

  Mos u largo  
  Nuk jam ma sikur athere  
  Potpuri Shkodrane  
  Taksirat qe m'ka xane mu  
  Sa e ambel asht dashnia  
  Fati i Zi
Irma Libuhova    
  Napoloni  
  Potpuri  
  Kush ka vajza  
Adnan Bala    
  Kacurrelat e tu  
Frederik Ndoci  
  Shkodra Ime  
  Pranvera do lule  
  Syte e tu  
Sinan Hoxha
  Rina Rina  
  Vogelushe Bukuroshe  
     


[Hyrja] [Kontakt
] [Kush jemi ne] [Reklama] [ ]
1999-2002 Shkodraonline.com - Te gjitha te Drejtat e Rezervuara
Ju Lutem Respektojeni Punen tone